Toto sú herečky, ktoré sú síce krásne, no bohužiaľ aj netalentované!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Hovorí sa, že v Hollywoode o úspechu rozhoduje hlavne vzhľad. A z časti to je určite pravda. Hlavne čo sa herečiek týka, ktoré vo väčšine prípadov vyzerajú skvostne. Avšak, ťažšie to majú tie osobnosti, ktoré môžu ponúknuť len svoj vzhľad. Dnes vám preto ukážeme herečky, ktoré sú krásne, no netalentované. Musíme však uznať, že sa im napriek tomu v kariére celkom darí.

Krásne herečky, ktoré sú netalentované

1. Jessica Alba

herečky, ktoré sú krásne, no netalentované
Zdroj: youtube.com

Jessica Alba patrí medzi tie najsympatickejšie herečky. Jej úsmev a vzhľad divákov ohromuje už celé roky. Zahrala si vo filmoch ako sú Fantastická štvorka (2005), Sin City (2005) či Mechanik zabijak 2 (2016). Jednoznačne patrí medzi známe herečky, no kritici ju nemajú príliš v láske. Vo svojej kariére získala až 14 nominácii na Zlatú malinu za najhoršiu herečku, z toho štyrikrát sa jej toto nelichotivé ocenenie „podarilo“ získať.

Problém s ňou mali aj mnohí režiséri, napríklad aj Tim Story, režisér filmu Fantastická štvorka, ktorý tvrdil, že Jessica nevie ani plakať. Po rokoch sa sympatická kráska vzdala herectva a zamerala sa na podnikanie a rodinu.

2. Megan Fox

herečky, ktoré sú krásne, no netalentované
Zdroj: koimoi.com

Megan Fox dodnes považujeme za súčasný sexsymbol a jednu z najúchvatnejších herečiek v Hollywoode. To však nemení nič na tom, že vo väčšine hrá len v béčkových projektoch. Preslávila sa vďaka sérii Transformers, z ktorej sa stal komerčný hit. Prvý a druhý diel tejto sci-fi série sú tiež jediné filmy, ktorými sa herečka môže pochváliť.

Dovedna sa jej podarilo získať 8 nominácii na Zlatú malinu za najhoršiu herečku a z toho raz samotné „ocenenie“ aj získala. A to za najhoršiu herečku vo vedľajšej úlohe vo filme Ninja korytnačky (2014).

3. Jennifer Love Hewitt

Jennifer Love Hewitt
Zdroj: streamondemandathome.com

Pri Jennifer ťažko povedať, či má skutočne talent, no presadila sa prevažne vďaka svojmu vzhľadu. Je to však jedna z mála herečiek z tohto článku, ktorá nemá žiadnu nomináciu na Zlatú malinu. Skôr naopak, má niekoľko nominácii na cenu The Saturn Awards a taktiež sa môže pochváliť nomináciou na Zlatý glóbus.

Musíme však povedať, že sa v Hollywoode udržala hlavne na základe svojho vzhľadu a väčšinou hrá „len“ krásky v romantických komédiách a občas aj v akčných filmoch.

4. Carmen Electra

Carmen Electra
Zdroj: youtube.com

Carmen Electra je jedna z tých herečiek, ktoré sa nikdy neobjavia v skutočne kvalitnom filme. Preslávila sa tým, že nahradila Pamelu Anderson v kultovom seriáli Pobrežná hliadka (1989 až 2001). Neskôr sa stala tvárou magazínu Playboy a vďaka tomu hosťovala v mnohých seriáloch a zahrala si v množstve reklám.

Dodnes patrí medzi najžiadanejšie ženy na svete, v jej filmografii by ste však len ťažko hľadali kvalitnejší kúsok.

5. Katherine Heigl

Katherine Heigl
Zdroj: britannica.com

Ťažko tomu uveriť, ale hviezda romantických komédii Katherine Heigl už získala štyri nominácie na Zlatú malinu. Každopádne, aby sme neboli ku Katherine len kritickí, za jej herecký výkon v seriáli Klinika Grace získala dve nominácie na Zlatý glóbus. Práve tento kultový seriál naštartoval jej kariéru.

Neskôr si zahrala vo filmoch ako Nabúchaná (2007), Pod jednou strechou (2010) či 27 šiat (2008). Svojho času bola skutočne hviezdou romantických komédii, avšak kvôli narážkam na tvorcov sa dostala na čiernu listinu. Neustále jej vadil scenár či réžia a taktiež si za účinkovanie vo filmoch pýtala stále viac peňazí. Zrejme si myslela, že má talent, ktorý treba naozaj oceniť. Asi sa mýlila.

6. Paris Hilton

Paris Hilton
Zdroj: variety.com

Medzi herečky, ktoré sú krásne, no netalentované, patrí určite aj Paris Hilton. Tá je aj so svojou kolegyňou Kim Kardashian označovaná ako vôbec najhoršia herečka na svete. Až päťkrát získala Zlatú malinu za najhoršiu herečku, a to už je čo povedať.

Podobne ako jej kamarátka Kim Kardashian, aj Paris sa preslávila vďaka pornonahrávke, ktorá sa „zhodou náhod“ dostala do sveta. Z jej filmografie by sme len ťažko vymenovali známy kúsok, pretože takmer všetko, v čom sa objavila, sa na portáli csfd.sk nachádza v čiernych farbách.

7. Amber Heard

Amber Heard
Zdroj: hindustantimes.com

Amber Heard v súčasnosti nemá práve veľa fanúšikov. Samozrejme, po búrlivom mediálnom rozvode s Johnnym Deppom ju istá skupina ľudí určite obdivuje. No keďže súd prehrala, väčšina filmových fanúšikov sa priklonila na stranu Kapitána Jacka Sparrowa.

Taktiež skoro stratila status hollywoodskej krásky, keď priznala, že sa vyprázdnila na ich manželskú posteľ. Napriek tomu ju spoločnosť Warner Bros. nevyhodila z filmu Aquaman 2, a to ju zrejme zachránilo pred bankrotom.

Každopádne, neustále sa vo filmoch objavovala len vďaka svoju skvelému vzhľadu. Zahrala si v originálnom bojovom filme Nikdy to nevzdávaj (2008), v akčnej fantasy komédii Drive Angry (2011) a so svojim ex Johnnym Deppom v netradičnej dráme Rumový denník (2011). Samozrejme, že sa najviac preslávila ako Mera v kinohite Aquaman (2018).

Toto sú herečky, ktoré sú krásne, no netalentované. Ktorá z týchto hviezd tu podľa vás nemá čo robiť?

Zdroj: csfd.sk

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. No neviem dať medzi najhoršie herečky Jennifer Love Hewitt . Trochu trúfalé. Aj Sandra Bulock mala nomináciu na zlatú malinu a budeme tvrdiť že je zlá herečka

  2. tak ked sa Alba hodnoti podla sraciek, kde hrala, vychadza tento vysledok. Sleeping dictionary alebo SinCity je uz o niecom inom… Tie ostatne damy by som medzi herecky ani nezaradil, hlavne paríž hilton je medialna celebrita decicka imperia (tusim ju foter vydedil) a nie herecka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -