Čo ak jedna vec zmení všetko? Nová krátka ukážka na seriál What If…? rozoberá túto tému ešte viac

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Myslíte si, že poznáte Marvel? Čo ak sa ale známe udalosti odohrajú inak, ako si ich pamätáme? Nielen nová krátka ukážka nás uisťuje, že práve o tom bude najnovší seriál What If…?, v ktorom sa dozvieme o alternatívnych vesmíroch a hrdinoch žijúcich v nich. Seriál bude prvým animovaným MCU seriálom, čo ho robí o to špeciálnejším a zaujímavejším.

Seriálom nás bude sprevádzať takzvaný Uatu the Watcher (Jeffrey Wright), ktorý sleduje rôzne alternatívne reality niekde zo svojej dimenzie. Väčšina Marvel hercov si v seriáli svoje role zopakuje, teda aspoň v hlasovej rovine. Bude to taktiež posledný Marvel projekt, ktorý stihol natočiť herec Chadwick Boseman pred tým, než zomrel. Ten v MCU hral Black Panthera.

Krátka ukážka na seriál What If…?

Ukážka má len zhruba 30 sekúnd, no ukázala nám aj veľa nového materiálu. Konečne vidíme aspoň kúsok z boja medzi zombie Captainom Americom a Bucky Barnsom, väčšiu interakciu medzi Tonym Starkom a jeho zachráncom Killmongerom alebo ešte viac záberov zo supervojačky Peggy Carter. Tá sa zrejme v seriáli dokonca pobije aj s obrovskou príšerou Shuma-Gorathom.

Táto mimozemská príšera má byť podľa všetkého aj hlavným záporákom filmu Doctor Strange In The Multiverse Of Madness. Seriál najprv vyzeral ako projekt, ktorý nebude mať nejaký veľký dopad na časovú os MCU, no po seriáli Loki a hlavne jeho závere si tým takí istí byť nemôžeme. Môže sa stať, že potom niektoré z týchto alternativných verzií uvidíme aj v hranom MCU.

What If trailer
Zdroj: screenrant.com

O čom budú jednotlivé epizódy?

Čo sa týka epizód, o pár z nich vieme povedať, o čom budú. Uvidíme, čo by sa stalo, ak by si supersérum pichla namiesto Steva Rogersa agentka Peggy Carter. Ďalšia epizóda sa zameria na to, čo by sa stalo, ak by Eric Killmonger bol dobrákom a dokonca kráľom Wakandy. V jednej epizóde budú z Iron Mana a Captaina Americu zombíci a v jednej sa z Doctora Strangea stane Sorcerer Supreme.

Určite zaujímavou bude epizóda Chadwicka Bosemana, v ktorej uvidíme, čo by sa stalo, ak by namiesto Petra Quilla zobral Yondu zo Zeme malého T’Challu. A tešiť sa môžeme aj na epizódu, v ktorej uvidíme párty Thora. Ten totiž nikdy nebol vyhostený na Zem a nikdy sa nezmenil. Prvá séria bude mať 10 častí, pričom vo vývoji je už aj druhá desaťdielna séria. Prvú epizódu si pozrieme 11. augusta 2021.

Tešíte sa na prvý animovaný MCU seriál? Ktorá epizóda bude podľa vás najzaujímavejšia? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -