Vitajte milí pravidelní čitatelia, ale aj zablúdilci (šťastlivci), ktorí pri surfovaní na nete narazili aj na náš web :) Pohodlne sa usaďte a ja Vám zatiaľ predstavím dnešnú tému. Dnes sa spolu pozrieme na krátky animovaný film vytvorený študentmi z parížskej školy umenia a dizajnu LISAA. Ak by ste si chceli pozrieť viac z ich tvorby, nech sa páči, ich webovú stránku si môžete pozrieť tu.

Toxic Love


 

Tento krátky animák má názov Toxic Love alebo v preklade Toxická Láska. Niektorým z Vás (a tým nikoho nechcem uraziť :P) bude to, čo sa bude v animácii diať dosť familiárne. Týmto zdravím ľudí na odvykačke od drogovej závislosti.

O čom je krátky animák Toxic Love?

Príbeh rozpráva o princeznej, ktorá narazí na žabu a ako by sa dalo očakávať pobozká ju v domnienke, že je to jej zakliaty princ. Čo však nečaká, je to, že žabka možno nie je princom, ale zato patrí k jedovatému druhu. A tak milej princeznej zdanlivo nevinná pusa privodí kvalitný trip, ktorý by jej isto závidel nejeden feťák. Princezná tak nielenže ostane (zatiaľ) bez princa, ale odíde s jemným priotrávením a možno aj nepekným ekzémom. Musíte predsa uznať, že jej počin bol vrcholne nehygienický. A tak milé dámy pamätajte, žiadna žaba sa nepremení na Vášho milého ani keby ste ju vybozkávali do nemoty. (Skúšať len na vlastné riziko)

A pre tie, ktoré toho pravého stále nenašli, nezúfajte, Váš princ sa isto zatiaľ niekde schováva, poprípade len stratil svojho tátoša a musí ísť pešo (veď viete akí sú občas chlapi). A možno to najväčšie zlato máte rovno pod nosom a ani o tom neviete. Alebo ste proste len princezná podľa a “najnovších trendov” letíte na baby. To je na dnes všetko :) Vidíme sa pri ďalšom článku.

Ps. N‌a záver by som rada pridala ešte zaujímavé video, ktoré Vám ukáže ako krátky animovaný film Toxic Love vznikal.Pridaj komentár