Animák Toxic Love nám ukáže, že nie každá žaba musí byť aj princom

Nenechajte si ujsť

Vitajte milí pravidelní čitatelia, ale aj zablúdilci (šťastlivci), ktorí pri surfovaní na nete narazili aj na náš web :) Pohodlne sa usaďte a ja Vám zatiaľ predstavím dnešnú tému. Dnes sa spolu pozrieme na krátky animovaný film vytvorený študentmi z parížskej školy umenia a dizajnu LISAA. Ak by ste si chceli pozrieť viac z ich tvorby, nech sa páči, ich webovú stránku si môžete pozrieť tu.

Toxic Love

 

Tento krátky animák má názov Toxic Love alebo v preklade Toxická Láska. Niektorým z Vás (a tým nikoho nechcem uraziť :P) bude to, čo sa bude v animácii diať dosť familiárne. Týmto zdravím ľudí na odvykačke od drogovej závislosti.

O čom je krátky animák Toxic Love?

Príbeh rozpráva o princeznej, ktorá narazí na žabu a ako by sa dalo očakávať pobozká ju v domnienke, že je to jej zakliaty princ. Čo však nečaká, je to, že žabka možno nie je princom, ale zato patrí k jedovatému druhu. A tak milej princeznej zdanlivo nevinná pusa privodí kvalitný trip, ktorý by jej isto závidel nejeden feťák. Princezná tak nielenže ostane (zatiaľ) bez princa, ale odíde s jemným priotrávením a možno aj nepekným ekzémom. Musíte predsa uznať, že jej počin bol vrcholne nehygienický. A tak milé dámy pamätajte, žiadna žaba sa nepremení na Vášho milého ani keby ste ju vybozkávali do nemoty. (Skúšať len na vlastné riziko)

A pre tie, ktoré toho pravého stále nenašli, nezúfajte, Váš princ sa isto zatiaľ niekde schováva, poprípade len stratil svojho tátoša a musí ísť pešo (veď viete akí sú občas chlapi). A možno to najväčšie zlato máte rovno pod nosom a ani o tom neviete. Alebo ste proste len princezná podľa a „najnovších trendov“ letíte na baby. To je na dnes všetko :) Vidíme sa pri ďalšom článku.

Ps. N‌a záver by som rada pridala ešte zaujímavé video, ktoré Vám ukáže ako krátky animovaný film Toxic Love vznikal.

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -