Režisér Neill Blomkamp prináša krátky hraný film ku vydaniu hry Anthem!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

22. februára je ten dátum, kedy hráči konečne dostanú do rúk novú akčnú RPG hru Anthem. Vývojárske štúdio BioWare už má za sebou dve úspešné demo verzie (VIP demo a otvorené demo), ktoré si ľudia naozaj pochvaľovali.

Zároveň treba spomenúť, že Anthem ide takmer do priamej konkurencie s hrami Metro Exodus a Far Cry: New Dawn, ktoré vychádzajú už dnes. O týždeň zas spolu s Anthem vyjde aj závodná hra Dirt Rally 2.0. Veríme však, že komunita tejto hry bude naozaj silná a že sa o ňu bude BioWare náležito starať. Čím nás ale prekvapili presne týždeň pred vydaním?

Anthem
Zdroj: engadget.com

Krátky hraný film Anthem

Ešte len nedávno sme sa dozvedeli, že sa Electronic Arts a filmový režisér s nomináciou na Oscara, Neill Blomkamp (District 9, Elysium, Chappie), spoja na vytvorenie krátkeho filmu Conviction: An Anthem Story. V podstate ide o hraný trailer, ktorý nás zavedie do mesta Fort Tarsis. V ňom samozrejme žijú „freelanceri“, ktorí používajú exo-obleky s názvom Javelin.

Práve za tieto postavy budeme hrať v samotnej hre. No a pokiaľ sa pozriete na Blomkampovu predošlú tvorbu, ihneď zistíte, že na natočenie podobného krátkeho filmu je tou najlepšou voľbou. So sci-fi oblekmi a robotmi má naozaj kopu skúseností, takže dokázal vytvoriť nádherné fotorealistické vizuálne efekty.

Zároveň sa nejaký čas sám venoval tvorbe krátkych sci-fi filmov Rakka, Firebase a Zygote. Pokiaľ máte tento žáner radi, tak určite stoja za pozretie.

Spolu s vydaním krátkeho filmu prichádza aj čas pre počítačových hráčov s Origin Access Premier, ktorí hru môžu hrať už od dnes. S EA Access alebo Origin Access Basic si zas môžete zahrať 10 hodín trial verzie. Ako som spomínal vyššie, čas pre všetkých príde už 22. februára, kedy hra vychádza na PC, Xbox One a PlayStation 4!

Ako sa vám páčil hraný trailer od známeho filmového režiséra? Vaše názory nám môžete písať do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -