Seriály

Koniec Kravaťákov? Obľúbený seriál dostáva 9. sériu, no tešiť sa nebudete!

Seriál začal zaujímavou zápletkou. Špičkový právnik Harvey Specter (Gabriel Macht) potajomky zamestná génia, ktorý nevychodil vysokú školu, menom Mike Ross (Patrick J. Adams). Kravaťáci sú známi hlavne vďaka inteligentnému príbehu a zvratom v ňom, ako aj úžasnej spolupráci hercov. Dávnejšie však prišiel o veľkú časť toho, čo sme na ňom milovali, resp. koho. Opustili ho herci Jessica Pearson, Meghan Markle aj samotný Adams. Fanúšikovia sa pýtali, či to znamená, že seriál bude musieť skončiť – a teraz máme odpoveď!

suits kravaťáci

Zdroj: pogdesign.co.uk

Kravaťáci 9. séria – Horkosladké novinky

Portál TV Line oznamuje, že televízna spoločnosť USA Network predĺžila Kravaťákov aj o deviatu sériu. Má to však jeden háčik: bude posledná. O príbehu toho naozaj veľa nevieme, keďže v čase oznámenia tejto správy sme len v čase vysielanie ôsmej série, no potvrdený je jeden vzrušujúci fakt, v ktorý sme dúfali. Kompletné súčasné herecké obsadenie sa vráti, aby sme mu spolu dali zbohom.

Je to teda tak – 9. séria Kravaťákov bude definitívne aj poslednou. Žiaľ, nemôže nás to vôbec prekvapovať, keďže po odchode dôležitých hereckých predstaviteľov to už aj tak nie je ono. Seriál je stále úžasný, no každý si zároveň uvedomuje, že nič nepotrvá naveky, obzvlášť bez pôvodných postáv, vďaka ktorým sme si ho zamilovali. K veci sa vyjadril aj samotný tvorca Kravaťákov, Aaron Korsh, ktorý do sveta vypustil rozsiahle ďakovanie všetkým, čo sa na jeho tvorbe podieľali.

kravaťáci suits

Zdroj: thewest.com.au

Producenti, herci, scenáristi či členovia štábu. Všetci, ktorí sú akokoľvek spojení s tvorbou tohto obľúbeného príbehu, si od Korsha zaslúžili veľké poďakovanie. Samozrejme, tvorca nezabudol ani na nás – fanúšikov – ktorým odkázal toto:

“[Chcem poďakovať]… fanúšikom, ktorí s rodinou Kravaťákov boli v dobrom aj v zlom, popri otváraní plechoviek či flashbackoch – ďakujem vám, že ste vždy hovorili, čo si myslíte. Bez vás by som si začal myslieť, že mi tá tvorba príbehov už ide. A to by neprospelo nikomu. Teším sa, ako vás naštvem a snáď aj poteším finálnymi epizódami.

suits kravaťáci

Zdroj: pinterest.com

Je skoro na to, aby sme smútili. Teraz by sme sa mali tešiť z predposlednej série Kravaťákov, keďže tá posledná sa pravdepodobne začne vysielať až v lete. Taktiež sme veľmi zvedaví, o čom presne bude a ako sa samotný príbeh uzavrie. Nakoniec ešte môžeme dúfať, že pre finálne epizódy sa vrátia aj postavy, ktoré nás už opustili, aby podľa slov tvorcu vzniesli posledné spoločné “Hurá!”.

Čo vravíte na tieto správy? Zaskočilo vás, že 9. séria Kravaťákov bude aj posledná, alebo sa to podľa vás dalo čakať?

Zdroj: tvline.com, screenrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  RecenzieSeriály

  Nový seriál High Fidelity hrá skvelý hudobný aj herecký koncert | High Fidelity RECENZIA

  SeriályTrailery

  Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

  SeriályTrailery

  Šerif Jim Hopper žije. Pozrite si prvú ukážku na štvrtú sériu Netflix seriálu Stranger Things

  Seriály

  Odchod Michonne či vojna na spadnutie. Čo všetko nám odhalil nový trailer na pokračovanie 10. série The Walking Dead?

  Pridaj komentár