Pripravte sa na litre krvi. Kraven the Hunter bude film s R-kovým hodnotením, spoznali sme aj hlavného záporáka

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Nové informácie ohľadom filmu Kraven the Hunter

Na jednej strane máme neustále sa rozrastajúce MCU, na druhej pomaly sa rebootujúce DCEU. Niekde medzi tým však vieme nájsť maličký filmový vesmír podľa komiksov, ktorý nesie názov Sony’s Spider-Man Universe (SSU). Ten patrí neprekvapivo štúdiu Sony. Najnovším prírastkom do tohto sveta bude film Kraven the Hunter, o ktorom sme sa dozvedeli nové informácie.

SSU momentálne tvoria tri filmy – Venom, Venom 2: Carnage prichádza a Morbius. Celé univerzum a jeho filmy sú a budú tvorené iba z postáv nejako spojených so Spider-Manom, či už z jeho spojencov, alebo (a vo väčšej miere) z jeho nepriateľov. Dostali sme už dva filmy o symbiotovi, ktorý v komiksoch Petra Parkera poriadne potrápil, ale aj neslávne známy film o žijúcom upírovi.

venom morbius kraven
Zdroj: mccourier.com

R-kové hodnotenie je potvrdené!

Od oboch filmov sa čakalo, že budú mať hodnotenie R, keďže ako Venom, tak aj Morbius sú po krvi túžiace bytosti. Nestalo sa tak a všetky doterajšie filmy mali nižšie hodnotenie, aj keď tam bolo pár nechutných scén. Pri najnovšom filme však štúdio mení stratégiu. Film dostal hodnotenie R, teda nie je vodný pre deti kvôli násiliu, vulgarizmom alebo sexuálnym scénam.

U nás bude tento film zrejme teda od 15 alebo 18 rokov. Štúdio si pre návštevníkov CinemaConu 2023, na ktorom prezradilo hodnotenie filmu, pripravilo aj zhruba dvojminútový teaser trailer k filmu. Zábery nebudú zverejnené online, no zhruba vieme, čo sa na nich udialo. Vidieť bolo možné tony príšerných zabití počas toho, ako Kraven (Aaron Taylor-Johnson) likviduje pytliakov a žoldnierov.

Násilie na záberoch vraj bolo na úrovni filmov Rambo, Logan či John Wick. To ešte viac potvrdzuje správne R-kové hodnotenie. Diváci ďalej videli Russella Crowa, ktorý si zahrá Kravenovho otca z Ruska, aj napriek tomu, že tam mal americký prízvuk. Na konci traileru bol záber, ktorý odhalil, že sa vo filme ukáže aj bežný Spider-Manov záporák Rhino. Hrať ho bude Alessandro Nivola.

Alessandro Nivola Rhino
Zdroj: comicsuniverse.it

Rhino vs. Kraven?

Rhinova koža na ramene sa na záberoch začala meniť z ľudskej na nosorožiu. Taktiež vraj videli Sergeia Kravinova držať svoj typický kožušinový kostým z komiksov. O filme ďalej vieme už nie zo záberov, že okrem Rhina sa môžeme tešiť napríklad aj na Chameleona (Fred Hechinger), ktorý je tiež v komiksoch záporákom Spider-Mana, polovičným bratom Kravena a majstrom prestrojenia.

Christopher Abbott v ešte neznámej úlohe a Nivola ako Rhino budú hlavnými záporakmi filmu. V zatiaľ neznámej úlohe sa ukáže aj herec Levi Miller a herečka Ariana DeBose si zahrá Calypso, vúdú kňažku a Kravenovu lásku. Film príde do kín už tento rok, konkrténe 6. októbra 2023 ako najnovší prírastok do SSU. Tešiť sa v blízkej budúcnosti môžeme ale aj na ďalšie filmy.

Kraven the hunter herci
Ariana DeBose, Russell Crowe, Aaron Taylor-Johsnon, Fred Hechinger; Zdroj: thedirect.com

V aktívnej výroby sú totiž filmové projekty ako El Muerto v hlavnej úlohe s Bad Bunnym, pričom by mal vyjsť 12. januára 2024. Ďalším pripravovaným projektom je Madame Web v hlavnej úlohe s Dakotou Johnson. Premiéru má mať 16. februára 2024. Vo výrobe je ale aj tretí Venomov film, film o Hypno-Hustlerovi alebo dokonca aj seriál s názvom Silk: Spider Society.

Čo hovoríte na všetky tieto novinky o filme, ktorý sa zameria na známeho Marvel lovca? Bude úspešným filmom, ktorý konečne nakopne SSU?

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -