Objaví sa hviezda Game of Thrones Kristofer Hivju v seriáli Zaklínač od Netflixu?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovšie správy tvrdia, že by sa do Netflix seriálu Zaklínač mohol pridať herec Kristofer Hivju. Nový seriálový hit je založený na knižných poviedkach spisovateľa Andrzeja Sapkowskeho, v ktorom sa v hlavnej postave Geralta z Rivie objavil hviezdny Henry Cavill.

Svetoznámy lovec monštier musel tvrdo trénovať už od útleho veku a podstúpil niekoľko mutácií na rozvoj niektorých nadprirodzených schopností. Medzi tie patria napríklad zvýšené reflexy, zlepšené základné ľudské vnemy a hŕstka magických kúzel.

serial the witcher druha seria
Zdroj: redanianintelligence.com

Objaví sa herec Kristofer Hivju v seriáli Zaklínač?

Druhá séria Zaklínača bude vydaná niekedy v roku 2021, čo dáva tvorcom ešte dostatok času na to, aby mohli dosadiť nové herecké hviezdy. Nórsky herec Kristofer Hivju, najlepšie známy pre postavu Tormunda zo seriálu Game of Thrones, sa nachádza na zozname potenciálnych hercov.

Tieto informácie sa k nám dostali vďaka režisérovi Stephenovi Surjikovi, ktorý na svojom Instagram účte zverejnil fotografiu, na ktorej označil aj nižšie vyobrazeného ryšavého muža zo severu. Nezabudol označiť ani dve hlavný postavy, ktorými sú Henry Cavill (Geralt) a Anya Chalotra (Yennefer).

Zaujímavosťou je fakt, že daný príspevok by sme už hľadali len márne. Režisér ho totiž z „neznámych“ dôvodov vymazal, ale to nič nemení na pravdepodobnej prítomnosti novej tváre. Kristofer Hivju len pár hodín po uverejnenom príspevku začal sledovať všetky oficiálne účty Zaklínača, a takéto niečo sa vymazať už nedá.

posledná séria seriálu Game of Thrones
Zdroj: digitalspy.com

Koho by si mohol zahrať Kristofer Hivju?

Špekulácie tvrdia, že by sa mohol objaviť v postave Nivellena, medvedieho muža. Tento prekliaty charakter dokáže meniť svoju podobu, ktorá z neho robí rešpektovaného lovca. S Geraltom sa po prvýkrát stretáva v prvej Sapkowskeho knihe Posledné prianie.

Pridanie novej tváre by bolo pochopiteľne veľmi dobrým krokom. Herec Kristofer Hivju znie ako veľmi zaujímavá voľba, ktorú by určite prijali aj fanúšikovia. Zaklínač sa za krátky čas vyšplhal medzi popredné seriály, od ktorého sa v druhej sérii očakáva ešte vyššie úroveň kvality.

Viete si divokého Tormunda predstaviť v seriáli Zaklínač? Vaše názory na obsadenie takéhoto herca nám nezabudnite napísať do komentára.  

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -