Filmy

Herec potvrdzuje návrat legendárnej filmovej série! Kedy sa dočkáme komédie Križovatka smrti 4, ktorá má byť ešte lepšia a väčšia?

Originálna Križovatka smrti (Rush Hour), ktorá vyšla ešte v roku 1998, sa zo dňa na deň stala celosvetovým hitom. Diváci si predovšetkým obľúbili jej vtipný príbeh, ktorý nasledoval postavy detektíva Jamesa Cartera (Chris Tucker) a vrchného inšpektora Leeho (Jackie Chan). Keďže si pôvodný film zarobil niekoľkonásobok svojho rozpočtu, obľúbená dvojica prišla s dvoma pokračovaniami v rokoch 2001 a 2007. Po tretej časti však nad sériou ostal visieť otáznik a nikto nevedel, či by sme mali očakávať aj štvrtý diel. Fanúšikovia na akékoľvek nové správy čakali už vyše 10 rokov. Preto je mi radosťou vám dnes oznámiť, že Križovatka smrti 4 sa stáva realitou!

križovatka smrti 4

Zdroj: openloadmovies.tv

Križovatka smrti 4 bude ešte lepšia a väčšia

Jackie Chan už minulý rok potvrdil, že ku sérii by sa jedného dňa rád vrátil. Žiadne špecifické prehlásenia nám však vtedy nenapovedali, že štvrtý diel sa stopercentne stane realitou. To sa ale dneškom mení. Chris Tucker nám v podcaste The Plug oznámil, že spolu s Jackie Chanom budú tvrdo trénovať bojové umenia a filmovú trilógiu rozšíria o nový diel:

“Stáva sa to realitou. Pôjde o najlepšiu Križovatku smrti. S Jackiem už sme pripravení a natočíme to tak, aby na to ľudia nikdy nezabudli.”

Tucker neváha a pripravuje nás na to, že Križovatka smrti 4 bude väčšia a lepšia, než všetky predošlé filmy. Povedal, že to bude “the rush of all rushes,” čo v nás bez pochýb vzbudzuje veľké nádeje. Už sme však spolu s hereckou dvojicou navštívili Los Angeles, Hong Kong a dokonca aj Paríž – kam nás teda môže ešte štvrtá časť zaviesť? Niekto dokonca tvrdí, že po tretej časti by už žiaden nový film prísť nemal a ide o zlé rozhodnutie. S tým, že obaja herci už ale potvrdili svoj návrat môžeme predpokladať, že príchodu Križovatky smrti 4 už nikto nezabráni.

pokračovanie filmu križovatka smrti

Zdroj: moviehole.com

Herec nám neprezradil, kedy Carter a Lee očistia svoje policajné odznaky a vrátia sa do ulíc. Môžeme však predpokladať, že štúdio už dalo do pohybu ľudí a produkcia sa začne čoby nevidieť. Ste aj vy zástancami názoru, že Križovatka smrti 4 nie je dobrý nápad, alebo sa naopak na návrat komediálnej série tešíte?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár