Herec potvrdzuje návrat legendárnej filmovej série! Kedy sa dočkáme komédie Križovatka smrti 4, ktorá má byť ešte lepšia a väčšia?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Originálna Križovatka smrti (Rush Hour), ktorá vyšla ešte v roku 1998, sa zo dňa na deň stala celosvetovým hitom. Diváci si predovšetkým obľúbili jej vtipný príbeh, ktorý nasledoval postavy detektíva Jamesa Cartera (Chris Tucker) a vrchného inšpektora Leeho (Jackie Chan). Keďže si pôvodný film zarobil niekoľkonásobok svojho rozpočtu, obľúbená dvojica prišla s dvoma pokračovaniami v rokoch 2001 a 2007. Po tretej časti však nad sériou ostal visieť otáznik a nikto nevedel, či by sme mali očakávať aj štvrtý diel. Fanúšikovia na akékoľvek nové správy čakali už vyše 10 rokov. Preto je mi radosťou vám dnes oznámiť, že Križovatka smrti 4 sa stáva realitou!

Zdroj: openloadmovies.tv

Križovatka smrti 4 bude ešte lepšia a väčšia

Jackie Chan už minulý rok potvrdil, že ku sérii by sa jedného dňa rád vrátil. Žiadne špecifické prehlásenia nám však vtedy nenapovedali, že štvrtý diel sa stopercentne stane realitou. To sa ale dneškom mení. Chris Tucker nám v podcaste The Plug oznámil, že spolu s Jackie Chanom budú tvrdo trénovať bojové umenia a filmovú trilógiu rozšíria o nový diel:

„Stáva sa to realitou. Pôjde o najlepšiu Križovatku smrti. S Jackiem už sme pripravení a natočíme to tak, aby na to ľudia nikdy nezabudli.“

Tucker neváha a pripravuje nás na to, že Križovatka smrti 4 bude väčšia a lepšia, než všetky predošlé filmy. Povedal, že to bude „the rush of all rushes,“ čo v nás bez pochýb vzbudzuje veľké nádeje. Už sme však spolu s hereckou dvojicou navštívili Los Angeles, Hong Kong a dokonca aj Paríž – kam nás teda môže ešte štvrtá časť zaviesť? Niekto dokonca tvrdí, že po tretej časti by už žiaden nový film prísť nemal a ide o zlé rozhodnutie. S tým, že obaja herci už ale potvrdili svoj návrat môžeme predpokladať, že príchodu Križovatky smrti 4 už nikto nezabráni.

Zdroj: moviehole.com

Herec nám neprezradil, kedy Carter a Lee očistia svoje policajné odznaky a vrátia sa do ulíc. Môžeme však predpokladať, že štúdio už dalo do pohybu ľudí a produkcia sa začne čoby nevidieť. Ste aj vy zástancami názoru, že Križovatka smrti 4 nie je dobrý nápad, alebo sa naopak na návrat komediálnej série tešíte?

ZDROJespn

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -