FilmyTrailery

Hugh Jackman, Margot Robbie a Russell Crowe sa objavujú po boku Thora v traileri na falošný film Krokodíl Dundee!

Plný Krokodíl Dundee trailer

Na internet sa konečne dostala kompletná ukážka na pokračovanie Krodokíla Dundeeho s názvom Dundee: The Son of a Legend Returns Home. Nevídaný prínos nás milo prekvapil a prišiel aj s veľkým prekvapením – objavujú sa v ňom najväčšie herecké hviezdy súčasnosti! Ak ste to nejakým spôsobom zmeškali, o údajnom pokračovaní filmovej série Paula Hogana sme sa dozvedeli ešte minulý týždeň prostredníctvom teaser traileru. Prvý pohľad na herca Dannyho McBridea parodujúceho známe hlášky z originálneho filmu nás riadne zmiatli, no dozaista pobavili. Teaser samozrejme vyvolal veľa otázok a my sme nechápali, ako je možné, že o tom počujeme až teraz…

pokračovanie krokodíla dundeeho

Zdroj: slashfilm.com

Údiv pokračoval s vydaním ďalších záberov z filmu, ktoré potvrdili účasť herca Chrisa Hemswortha. Krátko na to sme sa dozvedeli ďalšie vzrušujúce novinky, keď nám herec Hugh Jackman prostredníctvom twitteru oznámil, že aj on je jedným z ďalších Austrálčanov, ktorí sa zúčastňujú na tomto nevídanom projekte! Už to snáď ani nemôže byť lepšie.

Hviezdne herecké posily filmu nepridali príliš veľa humoru, my sme však boli celí bez seba z toho, že práve tieto mená sa objavia bok po boku v pokračovaní Krokodíla Dundeeho. Ako sme však predpokladali, na povrch vyšli ďalšie správy, ktoré konečne potvrdili, že v skutočnosti ide o reklamnú kampaň pre turizmus v Austrálii. Nejde však o žiadny malý žart, vysielať sa totižto bude na samotnom Super Bowle.

Hviezdne posily toho najväčšieho kalibru

Všetci už teda vieme, že ide o “falošný” film. Virálna marketingová kampaň nás však dnes prekvapuje úplne novým, plným trailerom! Všetci sa divili, keď sa k projektu pripojili Chris Hemsworth a Hugh Jackman. Nová ukážka je však absolútne preplnená hereckými hviezdami z Austrálie. Medzi novo predstavených účastníkov patria aj mená ako Margot Robbie či Russell Crowe, pri nich to však ani zďaleka nekončí. Presvedčte sa na vlastné oči a pozrite sa na všetky známe tváre, ktoré v traileri vystupujú:

Prítomní sú aj herci ako Isla Fisher, Ruby Rose či Luke Bracey spolu s mladším bratom Chrisa, Liamom Hemsworthom. Šancu predviesť sa svetu dostala aj známa austrálska speváčka Jessica Mauboy. V dvoj minútovom klipe zdanlivo nenájdete žiaden náznak deja či príbehu, keďže však ide len o veľkolepú reklamnú kampaň, takéto niečo potrebné nie je. Predsa len, hlavným cieľom je ľudí osloviť a presvedčiť, že cesta do Austrálie by sa im vyplatila a bez pochýb by zažili dovolenku svojho života.

Kampaň má vyvrcholiť v nedeľu Super Bowlu, 4. februára, čo zanecháva množstvo času pre ďalších známych Austrálčanov, ktorí by chceli natočiť krátky klip a pridať sa k historickému projektu. To by mohlo zahŕňať aj mená ako Cate Blanchett, Nicole Kidman, Guy Pierce atď. Myslíme však, že doterajšie “herecké obsadenie” je viac, než dostatočné na to, aby sme ho mohli považovať za úžasné.

russell crowe

Zdroj: huffingtonpost.com

Z Austrálie naozaj pochádza veľa známych hereckých hviezd, čo vravíte? Taktiež súhlasíte, že sme svedkami azda najlepšej reklamnej kampane vôbec? Čo myslíte, že pre nás Austrálčania chystajú v nedeľu, kedy má tento nevídaný projekt vyvrcholiť?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  AMUNDSEN - výpravný film o slávnom objaviteľovi vznikal aj v Prahe

  Filmy

  TROLL: Príbeh o chvoste – nový film od tvorcov Shreka či Madagaskaru

  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Pridaj komentár