Zmena plánu, filmu Krúdovci 2 sa nakoniec dočkáme! Na kedy je naplánovaná premiéra tejto prehistorickej rodinky?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

V roku 2013 sa štúdia DreamWorks a 20th Century Fox spojili a priniesli nám podarený rodinný animák s názvom Krúdovci. Film sa zameral na najznámejšiu prehistorickú rodinku od čias Flinstonovcov. V pôvodnom znení sme si vypočuli Nicolasa Cagea, Emmu Stone, Ryana Reynoldsa a mnoho ďalších slávnych mien. Po celom svete si film zarobil viac ako 587 miliónov dolárov a taktiež dostal nomináciu na Oscara za najlepší animový film. Pokračovanie Krúdovcov bolo naplánované na december 2017, avšak potom sme vás informovali o nemilej správe. Medzi štúdiami nastali menšie problémy a aj po najatí scenáristov Kevina a Dana Hagemanovcov, bol film Krúdovci 2 zrušený.

Krúdovci 2
Zdroj: intofilm.org

Krúdovci 2 sú obnovení a dostali dátum premiéry!

Neskôr si streamovacia služba Netflix zobrala tento titul pod svoje krídla a vytvorili seriál Dawn of the Croods – s úplne novým obsadením pre postavy a klasickejšou animáciou. Portál Deadline však oznámil, že sú Krúdovci 2 znova obnovení, rovno aj s dátumom premiéry! Ten je stanovený na 18. septembra 2020 a bude sa produkovať pod štúdiom Universal miesto Foxu. Najprv bolo prekvapením, že film ktorý zarobil okolo 600 miliónov a dostal nomináciu na Oscara, nebol odložený ale rovno zrušený. Teraz je tak veľkým a milým prekvapením, že sa ich späť dočkáme.

Je očakávané, že sa na veľké plátna vráti aj originálne obsadenie filmu s pridaním Leslie Mann. Naposledy, čo sme o pokračovaní počuli bolo, že sa v dvojke predstaví aj nová prehistorická rodinka, ktorá príde do konfliktu s Krúdovcami. Žiadne novinky ohľadom režiséra alebo scenáristov ešte neboli zverejnené, no o všetkom vás budeme informovať! Novinkou taktiež je, že spoločný animák DreamWorksu a producenta Jasona Bluma s názvom Spooky Jack dostal premiéru naplánovanú na 17. septembra 2021! Film napíše Robert Ben Garant (Noc v múzeu). Tak čo, tešíte sa viac na Krúdovcov 2 alebo tajomný animák Spooky Jack?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -