Netflix odhaľuje 6 najkrvavejších titulov, ktoré si môžete pozrieť tento október!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vonku je sychravé počasie a začína sa poriadne ochladzovať. Doma vás čaká vaša posteľ, teplé perinky a horúce kakao. Stačí si len ľahnúť a pustiť poriadne strašidelný film alebo seriál. Všetci to poznáme – Október je v plnom prúde a s ním prichádza aj obdobie milovaného Halloweenu. Práve na túto časť roka nemáme nikdy dosť hororov a tešíme sa každému novému mysterióznemu filmu alebo seriálu, ktorý má vyjsť. Každopádne, streamovacia platforma Netflix tomu veľmi dobre rozumie a ihneď sa chytila šance. Dúfame, že máte Netflix predplatený, pretože nám práve v čas Halloweenu prinesú nové desivé tituly. Čo si teda pozrieme?

Október na Netflixe
Zdroj: ign.com

Október na Netflixe bude krvavý!

Netflix si pre nás pripravil nádhernú infografiku, ktorá zoraďuje tie najkrvavejšie tituly, ktoré sa v októbri dostanú na platformu. Medzi ne patria filmy Apostle, Hold the Dark a Malevolent. Očakávanými seriálmi sú zasa Chilling Adventures of Sabrina, druhá séria Castlevanie a Haunted. Okrem krvavých filmov a seriálov sa však Netflix na októbrovú atmosféru pripravil aj iným spôsobom. Miesto „Netflix & Chill“ si užijeme udalosť „Netflix & Chills„, počas ktorej si každý nájde to svoje. Pokiaľ nemáte radi vyslovene hororové filmy, no stále si chcete užiť Halloweenske filmy a seriály, Netflix to pre vás vyriešil. Jeho obrovská knižnica totižto siaha od strašidelných filmov až po krvavé horory!

Všetky tieto filmy a seriály zjednotil tematický trailer, ktorý nám radí, čo si v období Halloweenu pozrieť. Stranger Things, Chilling Adventures of Sabrina, The Haunting of Hill House, The Babysitter, 1922, druhá séria Castlevanie, Ghoul, Hold the Dark, Haunted, The Ritual a je toho omnoho, omnoho viac. Netflix vám jednoducho vytvorí celý watchlist na sychravý október!

Tak čo, aj vy plánujete stráviť obdobie Halloweenu spolu s horúcim kakaom a Netflixom? My totižto určite áno!

Zdroj: ign.comculturess.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -