Seriály

Starý otec Muža z ocele dostane pokračovanie! Seriál Krypton je oficiálne predĺžený o ďalšiu sériu!

Seriál Krypton predĺžený o ďalšiu sériu!

Vyzerá to tak, že smutné správy, ktoré sme vám nedávno priniesli sa začínajú zlepšovať. Seriálový svet sa totižto začína zotavovať a v poslednej dobe prichádza nával samých noviniek. Tentokrát však tých dobrých! Ako iste viete, superhrdinské seriály ako Gotham či Agents of S.H.I.E.L.D. už boli oficiálne predĺžené o ďalšiu sériu. Krypton teda nemôže byť žiadnou výnimkou! Presne tak, seriál dostane ďalšiu sezónu a my sa tak dočkáme pokračovania príbehu starého otca Muža z ocele aka Supermana.

Prvá séria Kryptonu sa stala najsledovanejšou debutnou sériou stanice SYFY, zdolala tak seriál Ascension z roku 2014. Zároveň sa stala nasledovanejšou sezónou so scenárom a prebojovala sa na prvé miesto, čím prekonala seriál Defiance z roku 2015. Priemer divákov seriálu sa drží okolo 1,8 milióna divákov týždenne, čím seriál prekonáva rekordy celého SYFY. Jednoznačne sa jedná o veľmi pekné číslo a dokonca je tu stále šanca, že by sa mohlo ešte o niečo zvýšiť.

Zdroj: comicbookmovie.com

Stanici sa v poslednej dobe darí naozaj slušne, keďže kanál nám nielenže pripraví štvrtú a zároveň poslednú sériu seriálu 12 Monkeys, ale taktiež aj štvrtú sériu show The Magicians, ktorá by mala byť už na ceste. Nehovoriac o ďalšom seriáli, ktorý príde na tento kanál – Nightflyers, strašidelný sci-fi príbeh, ktorý je adaptovaný z novely od svetoznámeho spisovateľa, ktorým nie je nikto iný, ako George R. R. Martin. Toho už všetci dobre poznáme vďaka jeho ságe Game of Thrones, ktorú adaptovalo práve HBO do seriálovej podoby. Ďalšiu televíznu sezónu teda Krypton nepochybne zasadne medzi tieto úspešné hity.

O čom seriál vlastne je?

Seriál sa odohráva dve generácie pred zničením Supermanovej domovskej planéty – Kryptonu. Nasleduje príbeh Seg–Ela (Cameron Cuffe), starého otca legendárneho Muža z ocele, ktorého rod El bol vylúčený a zahanbený. Ten bojuje, aby vykúpil česť jeho rodiny a zároveň ochránil tých, ktorých miluje pred hrozbami akou je napríklad Brainiac. Musí čeliť rozhodnutiu, či má zachrániť jeho domovskú planétu, alebo zaistiť budúcnosť svojho vnuka – Kal-Ela (Supermana).

Krypton predĺžený o ďalšiu sériu

Zdroj: comicbookmovie.com

Krypton pochádza z produkcie Warner Bros., presnejšie z divízie menom Warner Horizon Scripted Television. Výkonnými producentmi sú David S. Goyer (Man of Steel, Batman v Superman: Dawn of Justice, The Dark Knight Trilogy), spoločne s Cameronom Welshom (Constantine), ktorý je zároveň aj v pozícii showrunnera. V obsadení seriálu uvidíme hercov ako Cameron Cuffe, Shaun Sipos či Blake Ritson. Medzi nimi samozrejme nájdeme aj ženské herečky, a to Georginiu Campbell (Broadchurch), Wallis Day (Will) či Ann Ogbomo (World War Z). Show je založená na DC postavách, ktoré boli vytvorené dvoma autormi – dvojicou Jerry Siegel a Joe Shuster.

Videli ste prvú sezónu Kryptonu? Mal by seriál podľa vás pokračovať? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  1 Comment

  Pridaj komentár