KSI vs Logan Paul – boxerský zápas kontroverzných YouTuberov prichádza s dramatickou ukážkou!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

KSI vs Logan Paul

Už v minulom článku sme vám predstavili, čo sa bude tento mesiac diať. Čaká nás údajne najväčšia udalosť na YouTube v roku, možno aj v histórii. Boxerský zápas medzi svetoznámymi youtubermi Loganom Paulom a KSI-om sa uskutoční 25. augusta. Okrem Logana a KSI-a sa proti sebe postavia aj ich mladší bratia, Jake Paul a Deji. Všetko sa to odohrá v anglickom Manchesteri. Na YouTube bude možné sledovať priamy prenos, ktorého cena sa za posledné dni dvihla zo 7 eur na 8. Táto suma je však neporovnateľná s peniazmi, ktoré by ste dali za lístok na sedenie pri ringu.

Prvý trailer

Po všetkých tlačovkách, vlogoch, rozhovoroch, instagramových príbehoch a všetkom, kde sa rozprávalo o tomto súboji, konečne vyšiel prvý oficiálny trailer na novom kanáli KSIvsLogan. Na tomto kanáli je taktiež možné sledovať o necelé tri týždne už spomínaný prenos.

Dramatický trailer nám odhaľuje pár záberov z vlogov, tlačoviek a rozhovorov. Môžme v ňom vidieť aj momenty z KSI-ovho minulého boxerského zápasu s Joe Wellerom a samozrejme ťažké tréningy oboch youtuberov. Kto sa stane internetovým šampiónom? Očistí tento zápas Logana Paula od jeho temných činov zo začiatku roka? To všetko a ešte oveľa viac sa ukáže 25. augusta, keď sa títo dvaja youtuberi postavia oproti sebe v aréne.

KSI
Zdroj: twitter.com

Slová verzus činy

Už od februára sa o tomto rozpráva a treba dať Loganovi za pravdu, rozprávania už bolo dosť. Sledujeme, ako sa títo youtuberi hádajú, osočujú, kričia na seba. Všetko sú to ale len slová, slová, slová… Keď príde na vec, tieto slová už nebudú mať žiadnu váhu. Jediné, na čom bude záležať, bude to, kto zasadí tomu druhému finálnu ranu. Verím, že tento zápas toho zmení veľa. Obaja majú vysoké ego a jedno z nich bude nenávratne poškodené. Výhra a rovnako aj prehra sa s nimi budú tiahnuť dlho. Ľudia o nich budú hovoriť, ďalší youtuberi budú reagovať… Žiaden divák nezabudne na to, čo sa toto leto udeje na YouTube.

Logan Paul
Zdroj: youtubermagazine.com

Ako na vás vplýva celá udalosť a aj nový trailer? Zaplatíte si za sledovanie zápasu, alebo vás to nezaujíma? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -