Akademici oznámili, kto bude moderovať 90. odovzdávanie Oscarov! Kto si prečítal (snáď správnu) obálku?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Oscary 2018 už poznajú svojho moderátora!

Tohtoročné oscary sa určite zapísali do histórie. Nie len, že sme videli film, ktorý mal rekordný počet nominácií, ale aj preto, že sme videli jeden z najväčších televíznych trapasov v histórii. Bolo to po prvýkrát za 90 rokov, čo sa stalo niečo také. Ako absolútny víťaz, teda najlepší film sa omylom stal La La Land, namiesto filmu Moonlight. Za predpokladu, že teraz už akademici otvorili správnu obálku, sme sa dozvedeli, kto bude moderovať práve 90. ročník Oscarov!

Nesmieme samozrejme zabudnúť na Jimmyho Kimmela, ktorý tento rok odviedol skutočne výbornú prácu. Osobne jeho show radím spolu s Ellen medzi tie najlepšie. Ako to ale vidí akadémia? Nuž, rovnako. Rovnako, pretože aj o rok sa na pódium postaví práve moderátor Jimmy Kimmel! Akadémia to pred niekoľkými dňami oznámila na svojom oficiálnom Instagram účte. Oscarová prezidentka Cheryl Boone Isaacs sa o Jimmym vyjadrila ako o najlepšom moderátorovi Oscarov v histórii.

Jimmy následne vyjadril svoju vďačnosť týmto komentom: „Ďakujem Akadémii za požiadanie o moderovanie Oscarov aj budúci rok (dúfam, že som otvoril správnu obálku).“ Neskôr ešte pre magazín Sydney Morning Herald dodal: „Ak si myslíte, že sme spackali tento rok tak si počkajte na to, čo plánujeme na 90. výročie“. Myslím, že už tieto komenty nám môžu naznačiť, že Jimmy už teraz plánuje vtipy ohľadom tohtoročného trapasu. Určite sa však veľmi tešíme, čo nám opäť predvedie. Predsa len, tromfnúť tento rok bude ťažké. Hlavne keď pôjde o 90. výročie rozdávania cien. Na záver už len dodáme, že oficiálne správy potvrdili, že Matt Damon z tohoto oznámenia radosť nemá. Vidíme sa 4. marca 2018!

Čo vravíte na Jimmyho Kimmela ako znova moderátora Oscarov? Páčil sa vám tento rok? Chceli by ste radšej vidieť niekoho nového? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -