Kto nahradí Hugh Jackamana v úlohe Wolverina?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ko už všetci vieme, Wolverine 3 bude naposledy, čo si Hugh Jackman zahrá nestarnúceho mutanta menom Wolverine. Taktiež ho ešte uvidíme vo filme X-men: Apokalypsa a niektoré zdroje tvrdia, že by sa mal objaviť aj v snímke Deadpool začiatkom budúceho roka.

Kto však nahradí jeho úlohu? Jackman sám prehlásil, že by bol spokojný, keby jeho úlohu prevezme od neho mladší, austrálsky herec, Tom Hardy. Na Internet sa už objavili obrázky od fanúšikov, ako by mohol vyzerať Tom Hardy v kostýme Wolverina. Pozrite sa sa sami.

bandicam 2015-11-14 17-16-52-546

Netreba zabudnúť, že Channing Tatum sa oficiálne zapísal na natáčanie vo filme Gambit. Stihne to? Fox totižto dúfa, že práve on sa stane novou kotvou pre X-men filmy po tom ako Hugh Jackman odstúpi.

Otázkou je, či by Tom Hardy prijal rolu, ktorá by mala za dôsledok nútené odmietnutie zákazok, ktoré by mu boli ponúknuté od iných štúdii. Marvel a Fox by sním totižto uzavreli zmluvu na niekoľko rokov. Od Hardyho je známe, že sa vyhýba od filmových sérií, ktoré môžu mať neznámi počet pokračovaní. Jedinou výnimkou je film Mad Max: Fury Road, v ktorej sa Tom Hatdy upísal na ďalšie pokračovanie (pravdepodobne ďalšie dve časti). Treba však dodať, že zatiaľ, čo Hugh Jackamana rola Wolverina preslávila, Tom Hardy pre svoju popularitu úlohu Wolverina nepotrebuje. Ten má svoj profil v Hollywoode už dávno na vysokej pozícii.

Stále máme pár rokov, než začneme premýšľať, pre koho Hugh Jackman odloží svoje pazúre. Dovtedy sa môžeme tešiť na stretnutie s novým filmom X-men: Apokalypsa. Ten by k nám mal prísť 27.mája 2016. Film Wolverine 3 k nám zavíta 3.marca 2017.

Kto si myslíte, že bude pokračovať ako večne „mladý“ Wolverine?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -