SLOVÁCI HLASOVALI: Kto porazí Thanosa? Títo Avengeri majú najväčšiu šancu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vitajte pri našej ceste k Avengers: Endgame! Do premiéry, ktorá sa bude konať 25. apríla, vám každodenne prinesieme špeciálny článok s Marvel tematikou, ktorými budeme odpočítavať dni do vydania filmu. Toto je jeden z nich – tak teda poďme na to!

Kto porazí Thanosa?

Dnes sa pozrieme na superhrdinov, ktorí s najväčšou pravdepodobnosťou porazia Thanosa – alebo mu minimálne udelia smrteľnú ranu. Na žive ostalo len zopár postáv, no všetci členovia pôvodného tímu Avengers. Aj preto predpokladáme, že práve niekto z nich bude rozhodovať o tom, ako dopadne Šialený Titán, ktorý kde-čo prežil. Poďme to teda spolu zistiť: Kto porazí Thanosa?

K daným postavám pôvodného 6-členného zostavenia Avengers pridávame percentuálnu hodnotu. Tá pochádza z nášho Instagramu, kde ste hlasovali, ktorý hrdina s najväčšou pravdepodobnosťou zabije Thanosa!

Black Widow (Natasha Romanoff) – 8% šanca na zabitie Thanosa

film black widow
Zdroj: marvel-movies.fandom.com

Najmenšiu šancu ste v hlasovaní udelili bývalej tajnej agentke. Tento výsledok dáva zmysel, keďže Black Widow je síce silná, no nemá žiadne nadľudské schopnosti. Thanosovi by sa teda mohla postaviť len ťažko. Táto hrdinka sa viac hodí do svojho prirodzeného prostredia špiónov, čo nám ukáže jej sólový film.

Hawkeye (Clint Barton)  – 11% šanca na zabitie Thanosa

avengers: endgame hawkeye ronin clint barton
Zdroj: uhdpaper.com

Hawkeye od vás taktiež nedostáva veľké šance. Je síce schopný a poriadne namierený šíp by mohol Thanosa prekvapiť, no rovnako ako pri Black Widow má oproti galaktickým bytostiam nevyrovnané schopnosti. Druhá vec je však tá, že proti Šialenému Titánovi bude bojovať z osobných dôvodov…

Hulk (Bruce Banner)  – 19% šanca na zabitie Thanosa

Kto porazí Thanosa Hulk vo filme Avengers: Infinity War
Zdroj: collider.com

Pri Hulkovi sa šance podľa vás dostávajú zhruba na jedni pätinu. Istý zmysel by to dávalo, keďže veľký zelený chapík bol v Infinity War poriadne zosmiešnený, keď ho Thanos prebil vo férovom súboji. Spojením s mysľou Brucea Bannera by teraz mohol byť dostatočne silný a inteligentný na to, aby mu to predsa len dokázal vrátiť.

Captain America (Steve Rogers) – 38% šanca na zabitie Thanosa

Kto porazí Thanosa Captain America končí!
Zdroj: expressuk.com

Percentá poriadne vyskakujú pri pôvodnom Avengerovi, ktorý je symbolom cti a moci ľudstva. Ako vieme, Steve Rogers je najväčším odporcom šialených ľudí, ktorí chcú rozhodovať o životoch ostatných. Thanos je teda pre jeho ideály dokonalým nepriateľom, vďaka čomu by Cap mohol mať dostatočné odhodlanie na to, aby ho porazil.

Iron Man (Tony Stark) – 65% šanca na zabitie Thanosa

Kto porazí Thanosa fakty o robertovi downey
Zdroj: wallpapershome.com

Pri dosť možno najdôležitejšej postave MCU percentá preskočili polovičnú hodnotu. Takmer dve tretiny z vás si myslia, že práve Iron Man má najväčšiu šancu na porazenie Thanosa. To by dávalo zmysel, keďže predchádzajúce filmy neustále poukazovali na to, ako sú tieto dve postavy prepojené. Je to medzi nimi jasné, pričom obaja tušia, že prežiť môže len jeden z nich.

Thor – 72% šanca na zabitie Thanosa

Kto porazí Thanosa thor
Zdroj: collider.com

Je to však samotný Boh blesku, ktorý má podľa vás najväčšiu šancu na zabitie Thanosa. Raz to už takmer dokázal, no jemne sa precenil a Šialeného Titána rovno nezabil – čím mu dal šancu dokončiť to, čo začal. Ako sme od neho počuli v Infinity War, Thor už nemá čo stratiť. Jeho otec je mŕtvy, jeho nevlastný brat je mŕtvy, jeho nevlastná sestra je mŕtva, jeho najlepší priateľ je mŕtvy, polovica jeho ľudu je mŕtva… A práve preto je dokonalým kandidátom na Avengera, ktorý konečnú pomstu vykoná.

Súhlasíte s väčšinou hlasujúcich, ktorí predpokladajú, že Thanos zomrie práve rukou Asgarďana? Alebo nakoniec ho zabije niekto iný ako pôvodní Avengers? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -