Prekvapenie? Do filmu Black Panther 2 sa vraj vráti táto veľká postava!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kto sa vráti do filmu Black Panther 2?

Keď sa teraz tak zamyslím, rozoberali sme tu posledné mesiace aj iný Marvel film ako Avengers: Infinity War? Asi ani nie, len sme analyzovali nové trailery. Na internete sa však konečne objavila správa, ktorá nám umožní rozobrať aj inú Marvelovku, než Avengerov. Ide taktiež o vlaňajší hit, ktorý ale momentálne chodí po samých filmových oceneniach. Ten je nominovaný až na sedem oscarových cien, vrátane tej pre najlepší film roka.

O tom, prečo si Black Panther nomináciu zaslúžil som písal v tomto článku, preto sa touto témou už nemienim zaoberať. Každopádne, producenti tohto filmu mali vďaka chodeniu po týchto cenách možnosť rozprávať o vývoji pokračovaní a práve teraz odhalili niečo, čo sme možno vedieť nemali. Potvrdili, že do dvojky Black Panthera sa vrátia všetci herci z prvého filmu, a to vrátane Michaela B. Jordana.

Kendrick Lamar vo filme Black Panther 2
Zdroj: artstation.com

Producenti k tomu dodali už len informáciu, že sme nikdy Killmongera nevideli hodeného do oceánu. Sú teda dve možnosti, ako sa Killmonger môže vrátiť do pokračovania. Buď sa o to postará časová zmena vo filme Avengers: Endgame, ak by sa hrdinom podarilo zvrátiť udalosti Infinity War (čo sa stať musí, keďže T’Challa je medzi vyparenými), alebo nám začiatok filmu prezradí, že nový kráľ Wakandy svojho protivníka neuposlúchol a radšej ho ošetril a uväznil.

Ktorá teória to teda bude sa dozvieme už 25. apríla vo filme Avengers: Endgame. O dvojke zatiaľ vieme len to, že sa okrem hercov vráti aj režisér filmu, Ryan Coogler. Kedy sa film spustí do výroby je momentálne neznáme, avšak po takom Oscarovom tlaku sa bude nepochybne štúdio snažiť film zhotoviť čo najrýchlejšie. Len aby to nebolo na úkor kvality.

Čo hovoríte na to, že sa do dvojky Black Panthera vráti Michael B. Jordan? Tešíte sa na pokračovanie? Budete fandiť prvému filmu na Oscarovej ceremónii? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -