DC si našlo svojho Shazama! Ktorý herec stvárni túto postavu v jeho sólovom filme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štúdio DC si konečne našlo svojho Shazama pre sólový film Shazam!. Táto snímka je vo vývoji už značne dlhý čas a najskôr mala obsadiť Dwayna „The Rock“ Johnsona ako Black Adama, Shazamovho úhlavného nepriateľa. Plány sa však neskôr zmenili a zistili sme, že aj Black Adam sa dočká vlastného filmu, ktorý je tvorený súčasne so Shazam!. Nevedeli by sme si však predstaviť, že by sa Black Adam (The Rock) v tomto filme vôbec neukázal a tak dúfame, že sa v ňom aspoň mihne. Vráťme sa ale späť k podstate tohto článku. Kto si zahrá „najmocnejšieho smrteľníka Zeme„?

Zachary Levi
Zdroj: ecowallpapers.net

Kto si zahrá Shazama?

Hlavnú postavu v sólovke Shazam! si strihne herec Zachary Levi. Po mene ho možno nepoznáte, no za sebou má veľa kvalitných projektov. Zachary hral napríklad Fandrala vo filme Thor: Temný svet alebo Tobyho v Alvin a Chipmunkovia 2. Svoj hlas taktiež zapožičal mnoho rozprávkovým postavám. Väčšinou ho tak poznáme z komédií a Shazam! bude preň veľkou zmenou. Film sa aktuálne nachádza v pre-produkcií a natáčať by sa mal začať už vo februári 2018. Samotná premiéra je naplánovaná na 5. apríla 2019. Film Shazam! zrežíruje David F. Sandberg, ktorý ma na svedomí snímky ako Annabelle: Creation alebo Lights Out. Znie to zaujímavo – film zrežíruje prevažne hororový režisér a hlavnú rolu si zas zahrá herec z komédií. Sme zvedaví, ako to dopadne.

Za zmienku stojí fakt, že Zachary Levi si zahrá dospelú verziu Shazama. Pokiaľ nerozumiete, príbeh je o tínedžerovi Billym Batsonovi, ktorý sa dokáže premeniť na dospelého superhrdinu, ak zakričí slovo Shazam! Ten má neuveriteľnú silu, rýchlosť, dokáže lietať a podobne. Stále teda ešte musia obsadiť mladého herca pre rolu Billy Batsona. Slovo Shazam je taktiež akronymom šiestich gréckych postáv: Solomon, Hercules, Atlas, Zeus, Achilles a Mercury (všetky tieto postavy sa v DC univerze reálne nachádzajú).

Zachary Levi možno nie je herec, ktorého by sme čakali, no určite ide o zaujímavú voľbu. Čo na tento výber hovoríte vy? Tešíte sa na film Shazam!?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -