FilmyOdporúčame

Ďalší Strážca Galaxie prechádza do DC! Kto si zahrá v Gunnovom Suicide Squad 2?

Ako sme vám už viackrát načrtli, režisér James Gunn bude mať najbližšie tri roky veľmi pestré. Pôvodne ho po réžii filmov Strážcovia Galaxie a Strážcovia Galaxie 2 Disney vyhodilo kvôli neprípustným príspevkom na sociálnych sieťach z minulosti. Neskôr sme sa dozvedeli, že prešiel ku konkurencii a pre Warner Bros. a DC natočí pokračovanie tímovky Suicide Squad.

No a konečný verdikt je taký, že ho Disney zobralo späť a nakoniec sa chytí aj réžie filmu Strážcovia Galaxie 3. Všetko ale treba robiť pekne postupne, takže je teraz je jeho hlavným cieľom snímka Suicide Squad 2. Ohľadom jej obsadenia sme toho za posledné týždne počuli naozaj veľa, tak sa na to poďme pozrieť!

Suicide Squad 2

Zdroj: dc.fandom.com

Kto si zahrá v Suicide Squad 2?

Z pôvodného filmu by podľa dostupných informácií mali pokračovať Margot Robbie ako Harley Quinn, Jai Courtney ako Captain Boomerang, Joel Kinnaman ako Rick Flag a Viola Davis ako Amanda Waller. Do hereckého obsadenia sa najskôr pridal Idris Elba, ktorý si mal miesto Willa Smitha zahrať postavu Deadshota.

Nakoniec sa však udiali zmeny v scenári, čo viedlo k jeho novej, zatiaľ neznámej úlohe. Novými prírastkami do rodiny sú zas David Dastmalchian ako Polka-Dot Man a Daniela Melchior ako Ratcatcher. Podľa všetkého sa uvažuje aj o obsadení Johna Cenu, no jeho rolu zatiaľ nepoznáme.

vymazané scény z filmu doctor strange

Zdroj: wallpapersite.com

Každopádne, nabitý herecký ansámbel obohatí aj ďalší člen Strážcov Galaxie. S režisérom Jamesom Gunnom sa opäť spojí herec Michael Rooker, ktorý si v MCU strihol milovanú postavu Yondu. Tá už má však za sebou emotívnu smrť, čo dáva hercovi voľnú ruku.

Síce to ešte nie je oficiálne potvrdené, no práve je v jednaní o stvárnenie postavy King Shark. Týmto pádom ostáva bez obsadenia už iba postava Peacekeeper, ktorého by mohol hrať práve spomínaný John Cena. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o novom tíme záporákov, určite klikajte na tento odkaz.

Myslíte si, že Rookerovi sadne postava brutálneho King Sharka? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Film Rýchlo a zbesilo 9 nám odhaľuje prvé zábery v novom teaser traileri

  FilmyOdporúčame

  Nová filmová séria Transformers prichádza. Na čo sa môžeme tešiť v dvoch potvrdených filmoch?

  Filmy

  Dostane film Maska pokračovanie? Herec Jim Carrey má jednu podmienku

  Filmy

  Mal sa zosnulý basketbalista Kobe Bryant ukázať v budúcoročnom filme Space Jam 2?

  Pridaj komentár