SLOVÁCI HLASOVALI: Kto zomrie v Avengers: Endgame? Títo hrdinovia majú najmenšiu šancu na prežitie!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vitajte pri našej ceste k Avengers: Endgame! Do premiéry, ktorá sa bude konať 25. apríla, vám každodenne prinesieme špeciálny článok s Marvel tematikou, ktorými budeme odpočítavať dni do vydania filmu. Toto je jeden z nich – tak teda poďme na to!

Kto zomrie v Avengers: Endgame?

V dnešnom špeciálnom článku sa pozrieme na superhrdinov, ktorí majú najmenšiu šancu na prežitie Avengers: Endgame. Po dlhej ceste sa spolu s nimi dočkáme zavŕšenia vyše 10-ročnej ságy. Je pritom malá šanca, že z nej vyviaznu živí úplne všetci. Môžeme predpokladať, že už o týždeň sa rozlúčime s nejednou obľúbenou postavou – kto zomrie v Avengers: Endgame?

K daným postavám pôvodného 6-členného zostavenia Avengers pridávame percentuálnu hodnotu. Tá pochádza z nášho Instagramu, kde ste dávnejšie hlasovali, ktorý hrdina s najväčšou pravdepodobnosťou zomrie.

Thor – 17% šanca na smrť

Thor vo filme Avengers: Infinity War
Zdroj: twitter.com

Najmenšiu šancu na smrť z pôvodných Avengerov ste udelili Thorovi. Ten síce v Infinity War takmer zabil Thanosa, no spolu s Captain Marvel je najsilnejšou postavou v MCU. Pravdepodobne by sa teda pred akýmkoľvek útokom dokázal obrániť.

Hulk (Bruce Banner) – 19% šanca na smrť

Hulk vo filme Avengers: Infinity War
Zdroj: collider.com

Geniálny vedec a desivé monštrum v jednom podľa vás taktiež pravdepodobne nezomrie. V Avengers: Endgame si totižto ešte musí odkrútiť svoj tajný príbeh, ktorý sa tiahne naprieč viacerými filmami.

Black Widow (Natasha Romanoff) – 20% šanca na smrť

film black widow
Zdroj: marvel-movies.fandom.com

Len pätina z vás si myslí, že bývalá tajná agentka zomrie v nadchádzajúcej Marvelovke. Síce nedisponuje žiadnymi superschopnosťami, no je dostatočne silná a skúsená na to, aby bojovala aj s nebezpečnými nepriateľmi. Nech už to však bude ako chce, na filmovom plátne ju neuvidíme naposledy.

Hawkeye (Clint Barton) – 33% šanca na smrť

avengers: endgame hawkeye ronin clint barton
Zdroj: uhdpaper.com

Stratený Hawkeye sa po absencii v Infinity War vracia, aby pomstil svoju rodinu. Spoznáme ho pod novou identitou a taktiež uvidíme, že boj proti Thanosovi preňho bude osobnou záležitosťou. Práve preto má podľa vás až 33-percentnú šancu na smrť.

Iron Man (Tony Stark) – 41% šanca na smrť

fakty o robertovi downey
Zdroj: wallpapershome.com

Spolu s Thanosom ide o najdôležitejšiu postavu celého MCU. Tony Stark má za sebou naozaj búrlivú a komplikovanú minulosť, pričom už od pôvodných Avengerov čaká na finálny boj s Šialeným Titánom. Práve jeho vzťah s hlavným záporákom Infinity ságy je dôvodom, prečo ste mu dali takmer rovnakú šancu na prežitie ako na smrť.

Captain America (Steve Rogers) – 70% šanca na smrť

Captain America končí!
Zdroj: expressuk.com

Prvý Avenger si toho odžil už naozaj veľa. Asi nemusíme diskutovať, že z pôvodného tímu ide o najčestnejšieho a najviac odhodlaného hrdinu. Keďže už aj jeho predstaviteľ povedal, že Cap v MCU končí, je jediný, komu ste dali väčšiu šancu na úmrtie ako na prežitie. Takmer tri štvrtiny z vás si myslí, že Steve Rogers neprežije Endgame.

Čo myslíte, ktorá percentuálna hodnota na smrť danej postavy sa najviac blíži pravde? Nezabudnite nás sledovať na Instagrame, kde sme anketu usporiadali, aby ste sa mohli zapojiť aj do tých budúcich!

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -