REKLAMA

Podľa novej správy zostáva produkcia druhej sezóny seriálu The Punisher v New Yorku. Mohli sme pomerne dosť cítiť, že debut série bol akosi odrezaný z MCU. Tento pocit prvej sezóne ale vôbec neuškodil. Ba naopak, akosi jej pomohol. Cítili sme zmenu v porovnaní s ostatnými sériami z ponuky Marvelu/Netflixu. Zatiaľ čo zo štúdia Netflixu sme dostali vždy temnejšie a odvážnejšie superhrdinské série ako je zvykom, Punisher ťažil z jeho jedinečného príbehu a nevnáral sa do väčšieho sveta. Otázkou však ostáva, či sa Frankovi podarí aj naďalej pracovať v tieni, aj napriek neustálemu rastu jeho profilu.

Ktoré mesto si zoberie Punisher na mušku?

New York je v komiksoch preplnený strážcami. Vyzerá to tak, že MCU sa komiksy snaží nasledovať. Naposledy, čo sme videli Punishera, tak naštartoval “zrodenie” Jigsawa a podarilo sa mu očistiť všetky jeho činy, avšak to pod jednou podmienku – že ostane v New Yorku. Keďže druhá séria je oficiálne potvrdená, mnoho ľudí uvažovalo nad tým, či Franka jeho príbeh nezavedie do novej lokácie, kde by si vyznačil jeho “spravodlivosť”. No zatiaľ to vyzerá tak, že sa bude držať svojho rodného mesta.

REKLAMA

ktoré mesto si zoberie Punisher na mušku
Zdroj: youtube.com
Stránka Omega Underground oznamuje, že druhá sezóna Punishera bude natáčaná pod názvom “Crime” a ostane v New Yorku. Podľa stránky by sa mala produkcia show začať koncom tohto roka, avšak to zatiaľ nie je potvrdené. No dáva to zmysel, kedže sme videli ako rýchlo sa k nám dostali nové série Jessica Jones, Luke Cage a Daredevil.

Rozhodnutie ostať v NYC má určitý zmysel, keďže vieme ako prvá séria skončila. Avšak je nám jasné, že Frank bude mať problémy vyhýbať sa zákonu, vzhľadom na to, aký nápadný je. Nastáva tu taktiež problém s tým, že New York sa stáva akousi stálou lokáciou, v ktorej sa odohráva až moc Marvel sérii. Aj napriek tomu, že má Marvel k dispozícii celý šíry svet, to vyzerá tak, že sa snažia ostať v súlade s desiatkami rokov komiksových predlôh.

ktoré mesto si zoberie Punisher na mušku
Zdroj: nerdist.com

Samozrejme, dúfame, že pokračovanie Punishera bude viac prepojené s ostatnými sériami od Netflixu. Hoc sólovka fungovala skvele, Frank zažiaril aj v páre s Mattom Murdockom. S Kingpinovým návratom z väzenia by sme mohli vidieť viac spojení svetov Punishera a Daredevila v druhej sezóne.

Vadí Vám to, že sú všetky postavy z MCU pokope a radšej by ste ich videli rozdelených po celom svete? Napíšte nám Vaše názory do komentárov!