KVÍZ – Ktorý filmový Spider-Man si ty? Otestuj sa v našom kvíze a zisti to

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Spider-Man kvíz

Spider-Man patrí od svojho vzniku v komiksovom svete k najobľúbenejším hrdinom. Postava sa neskôr dostala aj do filmov a dá sa povedať, že Spider-Man z roku 2002 odštartoval éru moderných komiksových filmov. Dnes už máme troch filmových Spider-Manov, a preto vám prinášame Spider-Man kvíz, v ktorom môžete zistiť, na ktorého filmového Spider-Mana sa najviac podobáte. Kvíz nájdete nižšie v článku.

Sony Spider-Man

Spider-Man James Cameron
Zdroj: sky.com

Ako prvý bol Spider-Man čisto od spoločnosti Sony, ktorý debutoval už v spomínanej snímke z roku 2002 s názvom Spider-Man. Po úspechu prvého filmu sme sa dočkali filmu Spider-Man 2, ktorý vyšiel v roku 2004. Trilógiu uzavrel Spider-Man 3 v roku 2007. Film už ale nebol veľmi úspešný a preto nikdy nebola natočená štvrtá časť. Hlavného hrdinu si vo všetkých troch filmoch zahral herec Tobey Maguire.

The Amazing Spider-Man

the amazing spider-man retro-recenzia
Zdroj: hdwallpapers.in

The Amazing Spider-Man prišiel do kín v roku 2012 ako dlho plánovaný remake pôvodnej série. Film veľmi neuspel, keďže diváci mali veľmi radi pôvodnú sériu, avšak tvorcovia si povedali, že pri pokračovaní to bude lepšie. Preto v roku 2014 prišlo do kín pokračovanie The Amazing Spider-Man 2. Film bol však rovnako neúspešný ako prvá časť a séria sa preto skončila. Spider-Mana si zahral herec Andrew Garfield.

MCU Spider-Man

Budúcnosť Spider-Mana v MCU
Zdroj: nl.wikipedia.org, marvelmagyarorszag.blog.hu

Posledného Spider-Mana, ktorý vznikol v spoluprácu štúdií Sony a Disney, resp. Marvel, sme mohli prvýkrát vidieť v roku 2015 vo filme Captain America: Občianska vojna. Neskôr sa objavil aj v  Spider-Man: Návrat Domov, Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame a Spider-Man: Ďaleko od domova. Do budúcnosti je s ním však plánovaný ešte minimálne jeden film. Pavúčieho hrdinu si vo všetkých filmoch zahral herec Tom Holland.

Spider-Man kvíz:

Ktorý filmový Spider-Man ti vyšiel v kvíze? Podeľ sa s nami o svoje výsledky v komentároch a na svojich sociálnych sieťach!

Zdroj: cs.wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -