Kuky Band spravili cover na jeden z najväčších hitov sveta!

Nenechajte si ujsť

Matúš Petrinec
Matúš Petrinec
I love Pickles

Kuky Band a ich cesta na výslnie

Na YouTube majú na svojich songoch milióny videní. Jožko Kuky a René Kmeťo, dvojica známa aj pod menom Kuky Band, sa do hudobného povedomia dostali najmä remakom skladby od skupiny DMS počas vyhlásenia Ruka Hore Awards za rok 2020. Odvtedy na svojom kanáli pravidelne dávkujú fanúšikom cover skladby, ktoré ľudia oceňujú vo veľkom, o čom svedčia aj čísla klipmi. Tentokrát si však do parády vzali jeden z najväčších zahraničných hitov a vznikla chytľavá skladba „Chcem Ťa“!.

Kuky Band
Zdroj: Jana Trellová PR

Legendárny hit

Hey Ya!“ je skladba americkej hip-hopovej dvojice OutKast, ktorú napísal jej člen – André 3000. Už vtedy sa obratom stala hitom na celom svete, keďže priniesli mix žánrov funk a rock. Skladba bola dokonca uznávaná hudobnými kritikmi a vyhrala cenu Grammy v kategórii Best Urban/Alternative Performance v roku 2004.

Takže o tom, akým veľkým hitom sa stala táto skladba, niet pochýb. Preto po dlhom čase ju chalani oprášili veľmi vkusne a svojským spôsobom, ako to vedia len oni. O mix master skladby sa postaral Zolko Tóht a videoklip vznikol pod taktovkou režiséra Pierra Lexis. Nezabudnite nám do komentárov napísať, ako sa vám skladba páčila a že či si originál ešte niekedy pustíte!

„Chceme ľudí baviť svojimi skladbami a veríme, že ich aj bavíme. Vybrali sme si túto skladbu preto, že je energická a veselá a pre nás to bola výzva spraviť cover aj na skladbu, ktorá nie je slovenská“, dodáva Kuky Band.

Zdroj: Jana Trellová PR

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -