Tento moderátor si nedáva servítku pred ústa. Divácky megahit Markízy bude pokračovať

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Divácky hit Na nože pokračuje aj na jar 2024

Kuchárska reality šou Na nože sa vlani tešila na obrazovkách televízie Markíza obrovskému úspechu. V čisto slovenskej verzii celosvetovo populárneho formátu Kitchen Nightmares si srdcia divákov získal renomovaný a viacerými prestížnymi oceneniami ovenčený šéfkuchár Martin Novák.

Šéfkuchár sa pustil do skutočne náročnej misie – podať pomocnú ruku reštauráciám, ktoré sa z najrôznejších dôvodov ocitli v kríze, alebo dokonca na hranici krachu. Nie vždy sa však jeho snaha okamžite stretla s pochopením a častokrát to boli práve majitelia, ktorí držali v podniku zatiahnutú ručnú brzdu.

Kedy a kde môžete novú sezónu pozerať

Aké výzvy čakajú na Martina tentoraz? To sa diváci a diváčky dozvedia už od 21. februára 2024 v ďalších dvanástich premiérových častiach, ktoré budú vysielané vždy v stredu o 20:30 hod., alebo až v týždňovom exkluzívnom predstihu na Voyo.

V tretej sérii šéfkuchár Martin Novák navštívi ďalšie vybrané prevádzky po celom Slovensku, tentoraz v jednom prípade dokonca aj v susednom Česku, a za prítomnosti televíznych kamier sa ich pokúsi vytiahnuť z problémov. Nekladie si pri tom servítku pred ústa a niekedy je aj poriadne prísnym kritikom, za každých okolností však tiež férovým poradcom s úprimným záujmom pomôcť.

Bude to zaujímavé a šťavnaté

„Myslím si, že aj tentokrát sa majú diváci a diváčky na čo tešiť. V rámci natáčania tretej série sme navštívili reštaurácie, ktoré na tom boli lepšie, ale aj horšie a videl som veci, ktoré ma opäť dokázali prekvapiť. Samozrejme, koncept šou je daný, avšak každá jedna reštaurácia má svoj vlastný príbeh, iný život, iných ľudí s ich príbehmi a osudmi, preto to určite bude zaujímavé a šťavnaté,“ avizuje Martin Novák.

na noze
Zdroj: Markíza

Po nejakom čase Martin každú reštauráciu prekvapí svojou návštevou, aby preveril, či naozaj došlo k zlepšeniu. V závere návratu fungovanie a zapracovanie konceptu, ktorý danej reštaurácii navrhol, zhodnotí a odovzdá jej majiteľom nálepku. Tá si tak môže vyslúžiť 0 až 5 nožov, podľa toho, do akej miery je Martin so zmenou fungovania spokojný.

Aj táto sezóna šou Na nože bude plná emócií, gastronomického pekla, šialených kombinácií surovín, no predovšetkým nezištnej pomoci, ktorú Martin každému jednému podniku ponúkne. Či ju reštaurácie príjmu, uvidia diváci a diváčky už od 21. februára 2024 každú stredu o 20:30 hod. na obrazovkách TV Markíza.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -