KVÍZ – Na ktorý tohtoročný Marvel Cinematic Universe projekt sa tešíte (podľa nášho kvízu) najviac?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Kvíz – MCU projekty 2021

Rok 2020 bol pre štúdio Marvel obzvlášť zlý. V tom roku im totiž nevyšiel ani jediný film, čo sa nestalo od 2008. Tento rok bude ale naopak požehnaním pre MCU fanúšikov. Pre rok 2021 sú totižto pripravené nie dva alebo tri projekty, ale rovno desať MCU projektov, pričom ak si vyskúšate náš nový kvíz, dozviete sa, na ktorý z týchto projektov sa najviac tešíte (teda, aspoň podľa kvízu).

Tento rok sa okrem niekoľkých filmov dočkáme aj mnohých seriálov. Štúdio Marvel už predtým robievalo seriály cez rôzne streamovacie platformy, no tieto seriály neboli nikdy prepojené s hlavnou dejovou líniou v MCU a boli skôr nezávislé. Avšak tohtoročné seriály, ktoré vychádzajú na Disney+, sú súčasťou MCU a sú prepojené s filmami a aj s hlavnou dejovou líniou.

mcu filmy a seriály 2021
Zdroj: screenrant.com

Na aké projekty sa môžeme tešiť?

Už 15. januára začal vysielať prvý MCU seriál zvaný WandaVision a doteraz sme sa dočkali piatich epizód. Po skončení tohto seriálu budeme pokračovať 19. marca ďalším seriálom zvaným The Falcon and the Winter Soldier. Po ňom sa niekedy v máji dočkáme seriálu Loki a okrem toho by sme 7. mája mali konečne vidieť aj dlho očakávaný film Black Widow.

Pokračovať budeme 9. júla ďalším filmom Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Zhruba v strede roku 2021 sa dočkáme animovaného seriálu What If…? a niekedy ku koncu roka sa dočkáme ďalších dvoch seriálov – Hawkeye a Ms. Marvel. Na jeseň, 5. novembra, k nám príde taktiež dlho očakávaný film Eternals a rok zavŕši 17. decembra ešte nepomenovaný Spider-Man 3

Kvíz

Na ktorý tohtoročný MCU projekt sa podľa nášho kvízu tešíte najviac? Určil to náš kvíz správne? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -