KVÍZ – Dávali ste počas prvých piatich epizód seriálu What If…? pozor? Otestuje sa v našom kvíze a zistite to

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

KVÍZ – prvých päť epizód seriálu What If…?

Marvel si okrem filmov pre nás tento rok pripravil aj niekoľko seriálov. Po hraných sme však dostali aj jeden animovaný. Ten sa zameriava na alternatívne verzie a svety pôvodného MCU vesmíru, na ktorý sme zvyknutý. Dnes si ale môžete urobiť kvíz, v ktorom sa otestujete v tom, ako dobre si pamätáte prvých päť epizód seriálu What If…?, ktorý je vôbec prvým animovaným MCU seriálom.

Seriál je rozdelený na dve série, pričom prvá je už za polovicou. Každá séria bude mať deväť častí. Svoje role si v podobe hlasu zopakovalo viacero pôvodných hercov z MCU, ale niektorých bolo nutné nahradiť. A to z dôvodu, že buď nechceli, alebo v tom čase nemali voľno na to, aby svoje postavy nadabovali. Takých je ale menšina a preto je možné počuť veľa známych hlasov.

zdroj: marvel.com

Momentálne poznáme 5 alternatívnych vesmírov

Každá z piatich častí nám zatiaľ predstavila jeden alternatívny vesmír. Prvý nám ukázal to, čo by sa stalo, ak by sa zo Steva Rogersa nestal Captain America. Namiesto neho si vzala sérum Peggy Carter a stala sa superhrdinkou známou ako Captain Carter. Ďalšia epizóda nám ukázala vesmír, v ktorom sa namiesto Petra Quilla stal Star-Lordom wakandský princ  T’Challa.

Jeho ako dieťa zobrali zo Zeme, pričom on sám sa rozhodol stať akýmsi vesmírnym Robinom Hoodom a priniesol vesmíru mier. Tretia epizóda sa zamerala na tzv. „Furyho veľký týždeň„, v ktorom sa odohrávali pôvodne až tri filmy (Incredible Hulk, Thor, Iron Man 2). V tejto epizóde sme sa ale dozvedeli, čo by sa stalo, ak by sa Avengers nikdy nesformovali, pretože zomreli skôr, ako sa mohli spojiť.

What If trailer
Zdroj: screenrant.com

Štvrtá smutná epizóda bola o Doctorovi Strangeovi, ktorý pri dopravnej nehodne neprišiel o ruky, ale o srdce v podobe doktorky Palmerovej. Celú epizódu sa ju snažil priviesť naspäť k životu a to malo fatálne následky. Posledná odvysielaná epizóda sa pozrela na strašný scenár. A to na to, čo by sa stalo so svetom, ak by sa udiala zombie apokalypsa, pričom by prežilo len pár hrdinov.

Kvíz

Ako ste dopadli v našom kvíze? Mali ste správne všetkých dvanásť odpovedí? Podeľte sa o váš výsledok kvízu s nami dole v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -