Kvôli prehre na hernom turnaji v Madden NFL zabil pred kamerami 4 ľudí!

Nenechajte si ujsť

Včera podvečer nášho času sa odohrávala kvalifikácia na obrovský turnaj v hre Madden NFL, no veľká zábava sa zmenila na hodiny strachu. Všetko bolo streamované na Twitch.tv a my sme tak naživo mohli vidieť alebo skôr počuť ako bolo podľa najnovších informácií kvôli prehre zabil niekoľko ľudí a 11 zranil.

Za prehru smrť nevinných ľudí!

Video, ktoré je zo streamu, z ktorého všetkému rozumieme. Naživo vidíme zo začiatku veľkú srandu. Tá pokračovala aj keď boli počuť prvé výkriky, dokonca komentátori si z nich robili srandu. Popravde, keby som nevedel, čo idem pozerať, zasmial by som sa na tom aj ja. No v 27. sekunde je na hráčovi v pravo vidieť laser. A potom boli už len počuť prvé výstrely a panika. Celkovo malo padnúť okolo 15 výstrelov.

Zadržala polícia páchateľa?

Na miesto prišla polícia a aj špeciálna jednotka SWAT. Zo začiatku sme dostali informácie, že sú dvaja podozriví. Jeden mŕtvy a druhý mal byť na úteku, a tak sa ľudia na mieste aj po niekoľko hodinách strachovali o svoj život. Neskôr večer však polícia potvrdila, že páchateľ je mŕtvy. Už je oficiálne, že páchateľom je 24 ročný David Katz o ktorom ešte aj komentátori povedali, že na turnaji ide iba pre výhru a určite si tu nechce nájsť nových priateľov.

Kto bol ešte zapletený v streľbe?

Na videu je vidieť laser namierený na hráča, ktorý vystupoval pod prezývkou TrueBoy alebo aj True. V dobe keď píšem tento článok nie je ešte isté, či je mŕtvy alebo zázrakom prežil. Ďalším gamerom je len 19-ročný Drini Gjoka, ktorý hrával NFL profesionálne za tím Complexity. Jeho trafila guľka len do palca a tak bol v ten večer jeden z najšťastnejších. To môžeme vidieť aj na jeho tweete krátko po udalosti. O ďalších ľuďoch zatiaľ nemám žiadne informácie.

Čo hovoríte na túto smutnú udalosť? Myslíte si, že hry naozaj vyvolávajú v hráčoch istú agresiu, ktorá im dopomôže aj ku takýmto činom? Napíšte vaše názory do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -