La La Land v poslednom traileri! Pozeráme sa na film roku?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

La La Land si tento rok možno vytancuje najlepšie filmové ceny!

Sú filmy, na ktoré už len keď sa pozriete, cítite, že to bude niečo nové alebo iné. Buď z traileru cítiť nejakú tajomnú atmosféru, alebo vám proste vnúti myšlienku, že to možno bude niečo lepšie. Myslím si, že so mnou nebude veľa nesúhlasov, ak poviem, že La La Land patrí medzi ne. Film si túto atmosféru vyslúžil už v jeho prvých dvoch teaser traileroch, no a teraz sme sa dočkali prvého (zároveň posledného) oficiálneho dlhého traileru. A tak ako predošlé teasery, je opäť skvelý a len posunie vašu natešenosť na vyšší level. Čo sme z neho o filme vyčítali?

Predovšetkým to, že vo filme sa bude rozprávať a nie len spievať. Damien Chazelle sa teda pravdepodobne zase ukáže s napínavými dialógmi. Ďalej sme zistili, že hlavná dvojica, Emma Stone a Ryan Gosling spolu pravdepodobne nebudú od začiatku. Čo ma ale potešilo je, že sme videli aj J.K. Simmonsa a taktiež speváka Johna Legenda, ktorý bude vo filme hrať možno väčšiu úlohu, ako sme si pôvodne mysleli. Na film ale už dlho čakať nemusíme, do slovenských kín dorazí už 29.12., takže nám film spríjemní vianočné sviatky. Jediné, čo sa dá robiť je čakať, ako to v našich očiach dopadne. Kritici to totižto nazývajú aj ako „najlepší film posledných 10 rokov“. Dúfam teda, že aj vy si z traileru poviete, „wau! toto vyzerá ako film čo vyhráva oscary“. Čaká nás totižto niečo skutočne nádherné!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=0pdqf4P9MB8]

Nový plagát na La La Land s hodnoteniami od kritikov
Nový plagát na La La Land s hodnoteniami od kritikov

Zaujal vás trailer? Myslíte, že nás skutočne čaká film roku, ako to vravia zatiaľ všetci ostatní? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -