30-hodinová výdrž batérie a nízka cenovka. OnePlus predstavuje nové bezdrôtové slúchadlá

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

OnePlus Buds

Na trh bezdrôtových slúchadiel prichádza nový konkurent pre Apple AirPods a Samsung Galaxy Buds. Posledné dni technologického ruchu nepochybne patrili predstaveniu smartfónu OnePlus Nord, ktorý sa vracia späť ku koreňom cenovky strednej triedy. Spolu s ním prichádzajú aj lacné bezdrôtové slúchadlá OnePlus Buds, ktoré sa s ich cenou taktiež radia do rovnakej kategórie.

Ešte pred samotným predstavením sme sa dočkali niekoľkých únikov dizajnu, ktorý síce ničím nevyniká, no určite neurazí. Modré farebné prevedenie však štýlovo dopĺňa vizuálne ladenie telefónu OnePlus Nord, ktorým sa spoločnosť rozhodla vydať. K viacerým farebným možnostiam slúchadiel sa dostaneme nižšie v článku.

OnePlus Buds
Zdroj: 9to5google.com

Lacné bezdrôtové slúchadlá

Teraz sa zamerajme na nízku cenovku 89 € / 79 $ / 79 £, ktorá OnePlus Buds radí medzi najdostupnejšie bezdrôtové slúchadlá na trhu. Treba si však uvedomiť, že sa nejedná o konkurenta „pro“ verzií známych slúchadiel do uší (AirPods Pro alebo Galaxy Buds+). OnePlus Buds totiž neponúkajú aktívne potláčanie hluku, silikónové nástavce do uší ani bezdrôtové nabíjanie.

Jedná sa o pomerne jednoduchý pár slúchadiel, ktorý ale nepochybne poteší svojou výdržou batérie. Z jedného nabitia dokážete získať až 7 hodín ničím nerušeného počúvania, pričom výdrž s nabíjacou krabičkou je prekvapivo veľká. Vyťažiť z nej celkovo dokážete až 30 hodinovú výdrž, spoločnosť OnePlus dokonca tvrdí, že 10 minút nabíjania stačí na 10 hodín počúvania. Na plné nabitie postačí 80 minút.

OnePlus Buds
Zdroj: wccftech.com

Čo sa týka vyššie spomenutého farebného prevedenia, slúchadlá prichádzajú v šedej, bielej a modrej farbe. Práve šedá a modrá sú farebnou schémou telefónu OnePlus Nord. Každopádne, špeciálnu modrú farbu dostane len Európa a India, zatiaľ čo šedá a biela budú dostupné všade.

Slúchadlá prichádzajú s podporou Dolby Atmos, čo prinesie lepší zážitok z priestorového zvuku pri sledovaní kompatibilného obsahu. Poslednou dôležitou špecifikáciou je stupeň ochrany proti vode IPX4, takže pár kvapiek potu pri behu určite prežijú. Na prvé plne bezdrôtové slúchadlá od tejto spoločnosti to vyzerá sľubne a nepochybne zaujmú všetkých, ktorí chcú stiahnuť po lacnejšom, no stále kvalitnom produkte.

Ako sa pozdávajú OnePlus Buds v kombinácii s OnePlus Nord vám? Vaše názory nám nezabudnite zanechať v komentároch.

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -