Prosby insta maniakov vypočuté: Toto je smartfón, s ktorým ohúriš sociálne siete, a zároveň nestojí veľa

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prosby insta maniakov vypočuté: Toto je smartfón, s ktorým ohúriš sociálne siete, a zároveň nestojí veľa

Sociálna sieť Instagram vo veľkom zmenila to, ako pristupujeme k foteniu mobilom. A aj jeho vplyvom sa výrobcovia predbiehajú v tom, kto ponúkne smartfón s lepším fotoaparátom. Insta maniaci sa dočkali – Huawei nedávno predstavil smartfón s kvalitným fotoaparátom a extra dlhou výdržou batérie, ktorý zároveň nezruinuje tvoj rozpočet.

Sponzorovaný obsah

Smartfón ako stvorený pre influencerov

Fotenie, upravovanie a postovanie fotografií na Instagram je v konečnom dôsledku síce príjemná až zábavná záležitosť, no pre samotný telefón aj pomerne vyčerpávajúca. Keďže to trvá nejaký ten čas, nie je prekvapujúce, že používatelia tejto sociálnej siete volali po zmene. Tá sa mala týkať najmä dlhšej výdrže batérie a foto schopností, ktoré väčšina dnes dostupných modelov ponúka.

V prieskume, ktorý realizovala agentúra NMS, sa ukázalo, že práve tieto dve kritériá sú pre väčšinu Slovákov dôležité. Viac ako polovica všetkých opýtaných označila za významné dostatočnú výdrž batérie a pre 44% bola kľúčová aj kvalita fotoaparátu. Odpoveďou na tieto kritériá sa stal smartfón nova 9 od Huawei, ktorý bol predstavený v októbri tohto roka. A priniesol funkcie, ktoré boli pre mnohých nad očakávania.

huawei nova 9 attila vegh
Zdroj: Huawei

Extra dlhá výdrž batérie

V dnešnej dobe sme v neustálom pohybe a očakávame, že aj naše zariadenia budú držať krok s rýchlym životným tempom. No nie vždy tomu tak je. Zrejme pre každého používateľa telefónu je výdrž batérie jednou z najväčších starostí každodenného používania. Neustále batériu kontrolovať a myslieť na nabíjanie je zbytočnou komplikáciou.

Dobrou správou však je, že vďaka inováciám už na batériu telefónu nemusíš myslieť niekoľkokrát do dňa. Rovnako ako predchádzajúce smartfóny Huawei, aj nova 9 vyniká veľkou batériou, vďaka ktorej sa s prehľadom postará o celodennú výdrž, bez ohľadu na to ako dlho a často telefón používate.

Čo je však ešte lepšie je fakt, že na nabitie batérie nepotrebuješ čakať pol dňa. Extrémne rýchla nabíjačka Huawei SuperCharge zaručí, že nabitie telefónu z nuly na polovicu 53 percent potrvá len 15 minút a pre úplné nabitie stačí počkať 38 minút. Navyše stojí len 499 eur – výrobcovia si pritom za smartfóny s podobnými parametrami veľakrát pýtajú dvojnásobné sumy.

huawei nova 9
Zdroj: Huawei

Fotím, fotíš, fotíme

Okrem bezkonkurenčne krátkeho času na plné nabitie telefónu sa Nova 9 môže pochváliť aj nadpriemerne kvalitným fotoaparátom, ktorý ponúka až štvoricu objektívov. 50 Mpix rozlíšenie fotoaparátu zaujme viac či menej profesionálnych fotografov, ale aj tých, ktorí si radi zvečnia svoje okamihy. Selfie kamera s rozlíšením až 32 Mpix je zasa ideálna pre tých, ktorí si potrpia na kvalitné fotky z každej perspektívy.

Výhody kvalitného fotoaparátu popisuje aj influencer a cestovateľ Milan Bez Mapy, ktorého fotografie sú známe po celom Instagrame.

„Fotenie všetkého okolo seba je pre mňa prirodzené. Som rád, že mám po ruke vkusný a dizajnový smartfón, s ktorým ako laik viem fotiť takmer profesionálne fotky,“
hovorí jeden z najznámejších cestovateľských influencerov.

Ak teda patríš k ľuďom, ktorí bez Instagramu nedajú ani ranu, táto novinka by rozhodne nemala uniknúť tvojej pozornosti.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -