Bellas sa vracajú v prvom traileri na komédiu Ladíme 3! Kam sa naša acapella dostane tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

The Bellas sa vracajú! Už v poradí tretí diel komédie Ladíme (Pitch Perfect) bol oznámený nejaký ten čas. Dnes sa však štúdio Universal Pictures rozhodlo, že do sveta konečne vypustí prvý trailer! Pre fanúšikov našej milovanej acapelly tu teda máme letné Vianoce. Podľa traileru to však vyzerá tak, že tretia časť bude zároveň aj poslednou. A tak si treba túto poslednú jazdu poriadne užiť! Prvý Pitch Perfect bol veľkým prekvapením, keď prišiel v roku 2012. Štúdio malo budget 17 miliónov dolárov a komédia zarobila skoro 116 miliónov. Pitch Perfect 2 dopadol ešte lepšie, po tom ako zarobil skoro 288 miliónov dolárov. Komédia je teda nepochybne obľúbená a tretia časť by sa mala dočkať rovnakého úspechu.

O čom to bude tentokrát?

Acapella Bellas sa vracia! Teraz už absolventky vysokých škôl v reálnom svete, s ktorým prichádzajú aj reálne problémy. Po veľkej výhre svetových majstrovstiev v minulej časti sa Bellas rozpadli, aby zistili, aká ťažká pre nich dokáže byť iná práca. Dievčatá však dostanú príležitosť opäť sa spojiť, pretože prichádza zámorský USO tour! Bellas sa teda posledný krát spoja, aby mohli vytvárať hudbu, ktorú tak milujú!

Pre milovníkov tejto série asi nemusím hovoriť, kto sa vo filme ukáže. Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee, Ester Dean, Alexis Knapp, Chrissie Fit, Kelley Jakle, Shelley Regner, Elizabeth Banks a John Michael Higgins sa všetci vrátia spolu s posilou ako John Lithgow a Ruby Rose! Rovnako ako pre prvé dve časti napísala scenár Kay Cannon. O réžiu sa postará Trish Sie (Let´s Dance 5).

The Bellas si v kinách posledný krát užijeme už 22. decembra 2017! Tak čo, tešíte sa na návrat našich šialených dievčat? 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -