Anna a Elsa sú späť! Pozrite si prvý epický trailer na Ľadové Kráľovstvo 2!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ľadové Kráľovstvo 2 trailer

Disney si opäť dalo týždeň zverejňovania nových trailerov a zasa končia veľkolepo. Po krátkej novej ukážke na Aladdina, ktorá bola dosť vlažno prijatá, Disney konečne odhaľuje svoj nasledujúci animovaný projekt. Ním nie je nič iné, ako pokračovanie preveľmi úspešného hitu Frozen, teda Ľadového Kráľovstva. Pre mnohých ide o jeden z najočakávanejších filmov tohto roka a my už teraz musíme povedať, že po tejto ukážke má na to veľké právo.

Podarí sa však štúdiu očariť divákov aj na druhýkrát? Prvý trailer nám naznačuje, že pôjde o niečo temnejšiu kapitolu v novej sérii. Prvý film z roku 2013 sa stal jedným z najlepších animovaných počinov poslednej dekády a potvrdia vám to nie len hodnotenia kritikov, ale aj obrovská návštevnosť divákov po celom svete (1 miliarda dolárov). O obrovskom úspechu v predaji hračiek napríklad už pomlčím. Teraz si užite váš prvý pohľad na toto očakávané pokračovanie.

Trailer rozhodne vyzerá viac ako dobre. Dychberúca animácia sa dostavila už v prvých sekundách. Ukážka nám stihla v krátkosti ukázať aj dve nové postavy. Jediná postava, ktorá však zostala tak trochu na ocot je práve snehuliak Olaf, ktorého ste mohli vidieť len v dvoch krátkych scénkach. Práve Olaf totiž patrí medzi najväčšie úspechy prvého filmu, takže je zaujímavé, že sa na neho marketing nezameral. Bystrým fanúšikom však určite neunikla ani zmena ročného obdobia.

O príbehu toho zatiaľ moc nevieme. Hovorí sa, že by sme mali v dvojke vidieť ako Anna a Elsa pôjdu hľadať svojich rodičov, ktorí pravdepodobne pri svojej nehode na lodi nezomreli. Pravdu sa však dozvieme asi už len v kinách. Je teda veľmi zvláštne, akým štýlom sa štúdio rozhodlo s týmto filmom vydať, no temné zábery spolu s epickou hudbou naše nadšenie len pozdvihujú. O tom, či to bude rovnako veľký úspech ako prvý diel sa presvedčíme v slovenských kinách už 21. novembra 2019.

Čo hovoríte na prvý trailer k filmu Ľadové Kráľovstvo 2? Zaujala vás epická ukážka? Čo hovoríte na prvý film s odstupom času? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -