Lady a Tramp dostávajú hranú adaptáciu, avšak do kina sa nedostane!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Lady a Tramp dostávajú hranú adaptáciu!

Disney sa seriózne začalo púšťať do hraných prerábok ich animovaných klasík a my sa im vôbec nedivíme. Síce sme hranú Popolušku a aj zlú kráľovnú zo Šípkovej Ruženky videli už pred niekoľkými rokmi, ich hraná éra riadne začala až Knihou Džungle. Tá sa dočkala enormného úspechu (celosvetový zárobok – 966 miliónov). Pokračuje sa samozrejme adaptáciou Macka Pú a neskôr aj filmami Dumbo, Leví Kráľ a Aladdin, ktoré sa momentálne pripravujú.

Ďalším ohláseným projektom sa však stal reštart animáku Lady a Tramp, ktorý patrí k tým starším Disneyho klasikám (1955). Narozdiel od predošlých ohlásených filmov však tento nepôjde do kín, ale na pripravovanú streamovaciu Disney platformu. Pôjde o veľkú konkurenciu platformám ako Netflix, Amazon Video alebo DC Universe, len s tým rozdielom, že na nej uvidíme iba Disney obsah. Potrebujú teda upútať novými exkluzívnymi vecami, kde jednou z nich bude práve tento hraný film.

Lady a Tramp sa dočká hraného filmu
Lady a Tramp sa dočkajú hraného filmu; Zdroj: disney.wikia.com

Síce je to fantastický nápad, my dúfame, že to neovplyvní kvalitu filmu. Predsa len, nechceme aby tento film vyzeral ako ďalší Disney Channel film s psíkmi. O to by sa teda mal postarať režisér Charlie Bean, ktorý nám pred pár mesiacmi priniesol film The Lego Ninjago Movie. Natáčanie by sa malo začať už tento september.

Obsadenie je zatiaľ neznáme, no jedno meno už na verejnosť vyšlo. Hlas Trampovi prepožičia známy herec Justin Theroux, ktorého môžete poznať zo seriálu The Leftovers alebo filmov Mulholland Drive alebo Inland Empire. Veríme, že teda odvedie skvelú prácu a ešte viac nás zaujíma, ktorú herečku obsadia do role Lady. Uvidíme, ako to teda s týmto filmom bude a vlastne aj s celou platformou Disney, keďže tu môže ísť o niečo riadne veľké a úspešné.

Tešíte sa na hranú adaptáciu Lady a Tramp? Ste radi, že odpremiéruje na Disney platforme? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -