VIDEO: Lady Gaga a Bradley Cooper spolu po prvýkrát spievali „Shallow“ naživo!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O úspechu minuloročného filmu Zrodila sa hviezda pravdepodobne ani nemusíme písať. Režijný debut Bradleyho Coopera dostal celkovo osem nominácii na Oscara, vrátane najlepšieho filmu. Nominácia samozrejme nesmie chýbať ani Lady Gage za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe a Cooperovi zas za najlepšieho herca v hlavnej úlohe. Fanúšikovia sú nešťastní iba z toho, že Bradley nedostal nomináciu aj za najlepšiu réžiu.

Každopádne, jednu zlatú sošku majú už dopredu vyhratú – a to za najlepšiu originálnu skladbu s názvom „Shallow„. V kine sme túto pieseň prežívali s husou kožou a ihneď sa z nej stal aj rádiový hit. Ceny Golden GlobeCritic’s Choice Award predsa už táto skladba vyhrala…

lady gaga a bradley cooper
Zdroj: popsugar.co.uk

Lady Gaga a Bradley Cooper

Aj napriek tomu, že ide o veľký hit, Lady Gaga a Bradley Cooper túto skladbu nikdy nespievali spolu naživo. Teda, až doteraz. Minulú noc mala totižto Gaga koncert v sídle Park MGM v Las Vegas, kde mala na setliste aj skladbu „Shallow“. Najväčším prekvapením pre publikum na koncerte však bolo, že sa na pódiu objavil aj samotný Bradley Cooper.

Spolu tak vôbec po prvýkrát zaspievali svoju spoločnú pieseň z filmu Zrodila sa hviezda. Samozrejme, celé ich vystúpenie je natočené na videu. Nemôžeme poprieť ani to, že ich chémia na pódiu by sa dala krájať. Nebudeme vás však dlhšie zdržovať, užite si tento zážitok na vlastné oči (a uši).

Skladba „Shallow“ je nominovaná na Oscara, čo znamená, že ju už 25. februára spolu zaspievajú na aj na 91. ročníku udeľovaní cien Akadémie. Mysleli sme si, že práve počas tejto akcie ju spolu zaspievajú vôbec po prvýkrát. Nuž, mýlili sme sa. Práve preto je veľa fanúšikov tak zaskočených, no zároveň naozaj šťastných!

Myslíte si, že má skladba zaručeného Oscara? Premenia svoje nominácie aj Lady Gaga a Bradley Cooper? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -