Lady Gaga v Marvel? Neuveríte, v ktorom filme a akú postavu si možno zahrá!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako keby nestačilo, že sa herec Bradley Cooper iba nedávno rozišiel so svojou dlhoročnou priateľkou a modelkou, Irinou Shayk… Najnovšie chýry a fámy totižto hlásajú, že by sa do sveta Marvel Cinematic Universe mala pridať oscarová herečka a speváčka Lady Gaga.

Tá si spolu s Bradleym zahrala v jeho filme Zrodila sa hviezda, za čo si vyslúžila zlatú sošku za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe. No a podľa najnovších informácií pre ňu zvažujú úlohu v snímke Strážcovia Galaxie 3, čím by si opäť zahrala po jeho boku. Tým najvtipnejším faktom je, že by si zahrala lásku Rocketa Raccoona, ktorého dabuje práve Bradley Cooper.

Bradley Cooper a Lady Gaga
Zdroj: yahoo.com

Lady Gaga v Marvel Cinematic Universe?

Máme na mysli postavu Lylla, ktorú poznáme veľmi dobre z komiksov a hier. Ide o vydru, ktorá bola vôbec po prvýkrát predstavená v roku 1982 v komikse Incredible Hulk #271. Objavila sa počas udalostí Toy War, keďže je dedičkou najväčšej ríše na výrobu hračiek, Mayhem Mekaniks na planéte Halfworld.

Ako prezradil sám režisér James Gunn, tretí film o Strážcoch Galaxie sa viac zameria na príbeh Rocketa Raccoona, takže by jeho lovestory dávala zmysel. Podľa jeho slov je Rocketov príbeh tým najsmutnejším a sám sa v ňom z časti našiel. Okrem jeho romániku by sme sa podľa uniknutých informácií mali vo filme dozvedieť aj o jeho pôvode, s ktorým sa spája jeho tvorca – High Evolutionary.

Marvel
High Evolutionary a Lylla; Zdroj: youtube.com, marvel.fandom.com

Je naozaj ťažké rozprávať o Lady Gage a Bradleym Cooperovi po tom, čo Gaga zrušila svoje zásnuby a Cooper si prešiel rozchodom. Mnohé bulvárne stránky ich spájajú a tieto informácie ohľadom ich ďalšieho spoločného filmu tomu vôbec nepomáhajú. Postava Lylla sa vo filme síce objaví, no uvidíme, či si bude dvojica chcieť prejsť ďalšou vlnou klebiet.

Bolo by však krásne počuť, ako sa ich hlasy opäť spoja. Myslíte, že Lady Gaga nakoniec naozaj stvárni vydru Lyllu?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -