Premiéra filmu Last Night In Soho režiséra Edgara Wrighta sa odkladá. Kedy sa filmu dočkáme?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Edgar Wright musel posunúť premiéru Last Night In Soho

Režisér Edgar Wright bol kvôli celosvetovej pandémii donútený posunúť premiéru svojho nového filmu Last Night In Soho na apríl 2021. Bude sa jednať o mrazivý psychologický horor odohrávajúci sa v Londýne. V hlavných rolách uvidíme Anyu Taylor-Joy, Thomasin McKenzie a Matta Smitha.

Film je inšpirovaný dielami Romana Polanskiho a Nicolasa Roega. Najmä ich snímkami Hnus a Teraz sa nepozeraj. Last Night In Soho bude zachytávať príbeh mladej ženy, ktorá zistí, že má schopnosť cestovať v čase do roku 1960, kde stretne svoj idol. Film mal ísť pôvodne do kín už tento september, avšak kvôli koronavírusu si naň budeme musieť ešte počkať.

Last Night In Soho
Zdroj: tmdb.org

Štúdio Focus Features sa rozhodlo presunúť premiéru zo septembra tohto roka na apríl 2021. Edgar Wright sa o túto novinku podelil na svojom Twitteri, zároveň nám odhalil novú fotku z filmu.

Hororové cestovanie v čase

Wrightov nový film určite nie je jediný, ktorého premiéra bola kvôli koronavírusu posunutá. A nebude ani posledný. Avšak situácia sa každým dňom zlepšuje. Kultúrne podujatia vrátane kín sa vracajú pomaly do normálu. Avšak tento vírus sa už viackrát preukázal ako nepredvídateľný. Preto je lepšie si byť istý a film radšej posunúť na budúci rok, aj keď je to pre veľa fanúšikov smutná správa.

last night in soho edgar wright
Zdroj: hnentertainment.co

Tu si môžete prečítať oficiálnu synopsu filmu: „Mladá, módou posadnutá žena, je záhadne schopná vrátiť sa do roku 1960, kde stretne svoj idol – očarujúcu speváčku na vzostupe. Avšak tento Londýn 60. rokov nie je tým, čím sa na prvý pohľad zdá. A ako sa čas začína rozpadať, prichádzajú aj temné následky.“

Tešíte sa na prvý čistokrvný horor Edgara Wrighta? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -