Pozeráme sa na horor roka? Prvý trailer na Last Night in Soho nestihne váš mozog spracovať

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér Edgar Wright je nepochybným kráľom akčných komédií a trilerov. Príkladmi za všetko sú snímky Scott Pilgrim proti celému svetu alebo Baby Driver. Preto nás prekvapilo, keď sa pustil do žánru psychologického hororu. Film Last Night in Soho dostal prvý trailer, ktorý dokazuje, že niekoľkoročné čakanie sa vyplatilo. Pripravte sa, ukážka je tajomná, divná a miestami až mrazivá.

Thomasin McKenzie (Králíček Jojo) stvárni Eloise, mladú študentku módneho dizajnu, ktorú inšpiruje štýl 60. rokov. Záhadným spôsobom vstupuje do minulosti, kde stretáva svoj spevácky idol Sandy stvárnenú Anyou Taylor-Joy (The Queen’s Gambit). Namiesto splnenia svojich snov zisťuje, že neónové svetlá Londýna skrývajú niečo hrozivé.

Prvý trailer na Last Night in Soho:

Prvý trailer vytvoril ešte viac otázok, než stihol zodpovedať. Hlavná hrdinka je s postavou Anye Taylor-Joy určitým spôsobom prepojená, čo spôsobí následky v reálnom svete. Cestovanie späť do minulosti je takisto zahalené rúškom tajomstva. Čím menej toho budeme vedieť, tým viac si neónovú jazdu daždivým Londýnom užijeme.

Herecký ansámbel doplní hneď niekoľko zvučných mien. Matt SmithDiana RiggTerence StampJessie Mei LiRita TushinghamMichael Ajao, Synnøve KarlsenMargaret Nolan. Režisér pracuje zo scenáru, ktorý napísal spolu s Krysty Wilson-Cairns (Penny Dreadful). Po niekoľkých odkladoch sa Last Night in Soho dostane do kín 21. októbra 2021.

Oficiálna synopsa:

Psychologický triler Edgara Wrighta o mladom dievčati zapálenom pre módny dizajn, ktoré je záhadne schopné vstúpiť do 60. rokov 20. storočia, keď sa stretne so svojím idolom, oslnivou rádoby speváčkou. Ale Londýn v 60. rokoch nie je taký, aký sa zdá, a čas sa akoby rozpadol s pochybnými dôsledkami…

Zaujala vás ukážka aj napriek tomu, že príbehovo neodkryla takmer nič? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -