Launch trailer pre hru Ghost of Tsushima vyšiel. Samurajský hit príde už tento piatok

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Najčítanejšie za 7 dní

Samurajské dobrodružstvo už tento týždeň

Ghost of Tsushima, posledná exkluzivita konzol PlayStation 4, prichádza na túto platformu, pričom sa pripomína launch trailer videom, ktoré kombinuje filmové spracovanie s krásnymi kulisami očakávanej samurajskej novinky.

Ak by vám titul z dielne Sucker Punch Productions doposiaľ unikal, vedzte, že ide o záležitosť z otvoreného sveta, ktorá ohromí svojou estetickou stránkou. Hrateľnosťou však nie je potlačená do úzadia a vývojári prišli so zábavným súbojovým systémom, ktorý cibrí váš postreh a schopnosť reagovať na prítomné podnety.

Launch trailer tradične nie je dlhý. Koniec koncov, jeho úlohou nie je predstavovať nevidené elementy, ale iba pripomenúť blížiaci sa dátum vydania.

Ghost of Tsushima ponúka atraktívny launch trailer

Ten obsahuje známe a videné zábery, no servíruje ich v atraktívnom podaní, ktoré nadšencov nepochybne zaujme, dokonca ich ešte viacej navnadí na prichádzajúci open world.

V minútovom videu sú ukázané prítomné stealth mechaniky, početné súboje proti masívnej prevahe a aj lokácie, ktoré svojou unikátnosťou musia očariť i v takto krátkom segmente.

Ghost of Tsushima launch trailer
Zdroj: Róbert Herda

Vzhľadom k tomu, že už padlo novinárske embargo na recenzie, dávame do pozornosti našu kompletnú analýzu Ghost of Tsushima, ktorá vám snáď dopomôže pri prípadnom rozhodovaní sa. Novinka dorazí na konzoly už 17. júla 2020.

Pred ukončením článku ešte môžeme zmieniť, že posledná exkluzivita zbiera nadpriemerné známky i vo svete. Metascore sa momentálne zastavilo na hodnote 84%, čo je samozrejme výborné a osláv hodné.

Obzvlášť s prihliadnutím na fakt, že open world záležitostí je naozaj mnoho a ako hráči môžeme porovnávať s kvalitnou (i nekvalitnou) žánrovou konkurenciou od iných štúdií.

Tešíte sa na samurajské dobrodružstvo plné surových súbojov, veľkolepých príbehov a japonskej kultúry? Určite nám dajte vedieť prostredníctvom dostupnej komentárovej sekcie. 

Zdroj: YouTube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -