Prvá upútavka z animovaného seriálu Arcane je konečne tu! Novinku zo sveta League of Legends uvidíš na Netflixe

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý animovaný seriál založený na obľúbenej MOBA hre League of Legends sa konečne blíži. Nadchádzajúca séria Arcane pochádza z dielne Riot Games a už túto jeseň si ju budeš môcť pozrieť na streamovacej platforme Netflix.

Riot Games a Netflix zverejnili upútavku k animovanej sérii Arcane:

Najnovšia upútavka trvá síce len niekoľko sekúnd, ale za ten krátky čas dokáže odhaliť hneď niekoľko zaujímavostí. Vidieť v nej napríklad aj súboj medzi Vi a Jinx, ktoré zo sveta hry League of Legends určite veľmi dobre poznáš.

Príbeh seriálu by nás mal lepšie zoznámiť s pôvodom týchto dvoch obľúbených postáv a zdá sa, že práve jedna zo zatiaľ neznámych postáv z upútavky by mohla mohla poslúžiť ako dôvod, prečo sa z týchto dvoch dám nakoniec stali úhlavní nepriatelia.

Arcane Riot Games
Zdroj: earlygame.sk

Zavítame do miest ako Piltover a Zaun

Spolu s ich príbehom dostaneme pravdepodobne aj pozadie dvoch vzájomne konkurenčných miest Piltover a Zaun, o ktorých viac sme sa začali dozvedať až s príchodom kartovej hry Legends of Runeterra. Obe mestá sú známe svojimi pokročilými technológiami, avšak zatiaľ čo Piltover je steampunková utópia, Zaun je známy pre svoje nekontrolované experimenty z oveľa temnejších dôvodov.

Kto by to bol povedal, že práve kartová hra poslúži ako kľúč k rozšíreniu League of Legends Cinematic Universe. A ak sa animovaná séria skutočne odohráva vo vyššie spomenutých mestách, je pravdepodobné, že môžeš očakávať prítomnosť ďalších známych hrdinov. Z Piltoveru totižto okrem Vi pochádzajú aj Caitlyn, Camillie, Ezreal, Heimerdinger, Jayce, Orianna Seraphine. Čo sa týka Zaunu, Blitzcrank, Dr. Mundo, Ekko, Janna, Singed, Twitch, Urgot, Viktor, Warwick, Zac, Ziggs a samozrejme Jinx.

Sériu Arcane vyrobí Riot Games v spolupráci so spoločnosťou Fortiche Productions, s ktorou už v minulosti pracovali na niekoľkých filmových a hudobných projektoch. Takže sa určite máme na čo tešiť a do prvého televízneho seriálu zo sveta League of Legends nahliadneme už v druhej polovici tohto roka. Do tej doby nás nezabudni sledovať, pretože oficiálny trailer by mohol doraziť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríš na animovaný seriál, ktorý uvidíš na streamovacej platforme Netflix už túto jeseň? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -