Do League of Legends prídu nové Blood Moon skiny! Ako budú vyzerať?

Nenechajte si ujsť

Na Twitter účte League of Legends sa objavili oficiálne videá štyroch nových Blood Moon skinov, ktoré budú v blízkej dobe do hry pridané. Tešiť sa môžeme na skiny na: Sivir, Pyke a Aatroxa. Na posledného menovaného hrdinu bude dokonca aj jeden špeciálny skin. Dnes taktiež prišla ešte aj nová aktualizácia. Čo obnáša?

Ako vyzerajú nové skiny?

Nové skiny budú na testovanie klasicky na PBE servery, kde sú všetky novinky o niečo skôr. Taktiež ich môžeme vidieť na dvoch videách ktoré si pre nás Riot Games pripravilo. Na prvom sú klasické Blood Moon skiny. Tieto skiny si budeme môcť v obchode zakúpiť na postavy: Sivir, Pyke a Aatrox.

Na druhom krátkom videu vidíme vzácnejší skin a to Aatrox’s Prestige Edition.

Tento skin je momentálne tretím Prestige skinom, ktorý bol doposiaľ predstavený. Tými ďalšími sú K/DA Kai’Sa a Akali. Prestige skin bude samozrejme veľmi vzácny a my sme sa od Riot Games stále nedozvedeli, ako ho získame. Avšak máme potvrdené, že sa nebude jednať o kúpu nejakého event passu.

Nová aktualizácia!

Dnes do hry taktiež prišla nová aktualizácia. Tá obsahuje mnoho noviniek. Začnime rovno novou postavou, ktorou sa stala dlho oznamovaná postava Neeko. Video toho ako Neeko vyzerá a aké má spelly si môžete pozrieť tu:

Okrem toho prišlo hneď niekoľko nových, zimných skinov, konkrétne: Ice king Twitch, Winter wonder Soraka, Snow man Master Yi, Frozen prince Dr. Mundo a Winter wonder Neeko. 
Samozrejme boli aj väčšie úpravy hrdinov. Celé vylepšenia ale aj zhoršenia si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Čo hovoríte na nové Blood Moon skiny? Plánujete si niektorý z nich kúpiť? Napíšte nám do komentárov, ktorý je váš vysnívaný!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -