Filmy

ONLINE: Pozrite si oficiálny League of Legends film o tom, ako Ryze vyvolal svoju silu!

Svet zábavného priemyslu v dnešnej dobe ani zďaleka nevyzerá tak, ako si ho pamätajú naši rodičia. V súčasnosti mú vládnu hlavne dve veci: kinematografia (filmy, seriály) a hry. Hlavne tá druhá vec je každým dňom populárnejšia, pričom na samotnom vrchole sa nachádza zopár titulov, ktoré pozná hádam každý. Napríklad taký League of Legends bol nedávno prehlásený za najhranejšiu hru súčasnosti, s vyše 100 miliónmi ľuďmi, ktorí ju každý mesiac zapnú. Sme si teda istí, že medzi nich patria aj mnohí z vás. Dnes preto predstavujeme novinku, ktorá vás zaujme či už ste fanúšikmi LoLka, filmov, alebo obidvoch!

League of Legends film – Ryze: Volání síly

“Ryze křižuje Runeterru ve snaze najít střípky zapomenuté minulosti. Každým krokem se přibližuje ke zdroji neskutečné – a ničivé – síly.”

League of Legends nám predstavuje ďalší krátky film, ktorý si už teraz môžete pozrieť na YouTube! Znova vidíme, ako Riot Games vytvorilo nádhernú 5-minútovú animáciu, ktorá je svižná a vyzerá naozaj krásne. Žiaden fanúšik League of Legends by si určite nemal nechať ujsť nižšie uvedený film Ryze: Volání síly, ktorý prichádza s ďalším veľkým tromfom: je v českom znení! Ak ste rovnako natešení ako my, bežte si ho rýchlo pozrieť a dajte nám vedieť, čo si o ňom myslíte.

Čo vravíte na nový League of Legends film Ryze: Volání síly? Boli by ste radi, keby Riot jedného dňa vydal vlastný do kín celovečerák? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Film Rýchlo a zbesilo 9 nám odhaľuje prvé zábery v novom teaser traileri

  FilmyOdporúčame

  Nová filmová séria Transformers prichádza. Na čo sa môžeme tešiť v dvoch potvrdených filmoch?

  Filmy

  Dostane film Maska pokračovanie? Herec Jim Carrey má jednu podmienku

  Filmy

  Mal sa zosnulý basketbalista Kobe Bryant ukázať v budúcoročnom filme Space Jam 2?

  Pridaj komentár