Beta verzia hry League of Legends: Wild Rift prichádza. Európsky región zasiahne už v decembri

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Riot sa so svojou exkluzívnou novinkou blíži do finále a beta verzia hry League of Legends: Wild Rift už čoskoro zavíta medzi čakajúcich hráčov.

Wild Rift otvorí svoje brány 27. októbra, ale to bohužiaľ pre náš región neplatí. Prednostný prístup do hry totiž dostali len Indonézia, Japonsko, Malajzia, Filipíny, Singapur, Južná Kórea a Thajsko. Európania, ako aj Rusko a Blízky východ, si počkajú do decembra.

Beta verzia hry League of Legends: Wild Rift bude testovať 7 hrdinov a iné funkcie

Okrem jedného nového hrdinu bude Riot testovať aj ďalších siedmych. Pozornosti neuniknú ani herné odmeny a špecifický obsah pre daný región.

Riot minulý rok oznámil, že Wild Rift je špeciálne postavený tak, aby lepšie vyhovoval mobilným zariadeniam a konzolám. Vývojár taktiež uviedol, že pôjde o úplne „novú hru od nuly“, ktorá zaistí hráčom perfektný a legitímny zážitok z obľúbenej hry League of Legends.

Čo prinesie patch 1.0?

V hre nechýba ani jeden z najobľúbenejších charakterov Lee Sin, ktorý nás Summoner’s Riftom sprevádza už takmer 10 rokov. V úplne novej verzii mechaniky však zaostávať taktiež nebude a Riot sľubuje bezkonkurenčnú mobilitu.

Na svoje si prídu aj obľubovači skinov, pre ktorých budú v ponuke Muay Thai Lee Sin a Knockout Lee Sin. Takže sa vôbec nemusíš báť toho, že to na svojich nepriateľov nerozbalíš vo vylepšenom štýle.

League of Legends: Wild rift beta verzia
Zdroj: gamermatters.com

Na zozname hrdinov nájdeš okrem Lee Sina aj ďalšie známe charaktery ako sú Akali, Darius, Draven, Evelynn, KaiSa a Seraphine.

Zaujímavosťou bude aj odmeňovanie, ktoré najviac poteší Japonsko a Južnú Kóreu. V týchto dvoch štátoch sa totiž bude možné prihlásiť pomocou existujúcich Riot Games účtov už teraz, čo umožní hráčom čerpať odmeny na základe výšky ich investície do PC verzie League of Legends. Ďalšie regióny si počkajú na šampiónov a skiny o niečo dlhšie.

Ako uvádza oficiálna stránka hernej novinky, „pódium je pripravené“ a za nás v redakcii sa na nadchádzajúcu hru League of Legends: Wild Rift nesmierne tešíme. Zdieľaš podobný názor aj ty? Svoje myšlienky nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: wildrift.leagueoflegends.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -