Bol Michael Jackson pedofil? Trailer na kontroverzný dokument Leaving Neverland to rozhodne naznačuje!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Trailer na kontroverzný dokument Leaving Neverland je na svete!

Kráľ popu a jeden z najlegendárnejších spevákov v hudobnej histórii. To bol Michael Jackson. Pre mnohých sa nepochybne stal idolom v živote a aj preto boli akékoľvek nepríjemnosti z Jacksonovho osobného života doteraz utajované. Tvorcovia dokumentu Leaving Neverland si však očividne povedali, že 10 rokov od úmrtia speváka je dlhá doba na to, aby sa pravda skrývala a rozhodli sa nakrútiť rozhovory s ľuďmi, ktorí si v detstve užili pobyt v Jacksonovom Neverlande viac než dosť.

Ak ste tento názov už niekedy počuli, asi sa vám nevynorili zrovna najpríjemnejšie veci. Práve Neverland, Jacksonov kaštieľ s mnohými detskými atrakciami odštartoval zvesti o tom, že jeho vzťah k deťom nemusí byť zrovna najlepší. Začiatkom 90. rokov tak Jackson čelil mnohým obvineniam o zneužívaní mladistvých, za ktoré bol aj mnohokrát súdne obžalovaný. No a síce sa mu podarilo svoju obhajobu vyhrať, mnohé obete tvrdia, že išlo o nesprávny úsudok.

Leaving Neverland bude dokument, ktorý odpremiéruje na stanici HBO. Bude rozdelený do dvoch častí. Mal by nasledovať prístup niekdajšieho HBO dokumentu Going Clear, ktorý sa veľmi ostro vyjadril k téme o Scientológii. Tvorcovia sľubujú, že Leaving Neverland bude pokračovať v rovnakých krokoch. Vraj sa máme pripraviť na to, že na Jacksonov odkaz sa odteraz budeme pozerať omnoho temnejšie.

O réžiu a produkciu dokumentu sa postaral Dan Reed. Zameria sa hlavne na dve obete Jacksonovho obťažovania, Wadea Robsona a Jimmyho Safechucka. Dokument sa už odpremietal na tohtoročnom festivale Sundance a dočkal sa veľmi zmiešaných reakcií. O tom, či je snímok naozaj taký kontroverzný sa budeme môcť presvedčiť už 3. a 4. marca na HBO.

Čo hovoríte na trailer k dokumentu Leaving Neverland? Zaujíma vás táto temná kapitola Jacksonovho života? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Pýtam sa kde je PREZUMPCIA NEVINY? Jackson nebol nikdy odsúdený,práve naopak oslobodený od všetkých obvinení súdom! Verdikt súdu je platný a jeho smrťou nezanikol! Existujú verejné spisy FBI ,ktoré boli odtajnené a spracované v tejto knihe:

    https://www.amazon.com/Michael-Jackson-FBI-Found-NOTHING/dp/0992854865

    FBI na Jacksona nikdy nič za dlhoročné vyšetrovanie forenznými detektívmi nenašlo,preto bol oslobodený vo všetkých bodoch obvinení v roku 2005! Ako je možné,aby sa potom toto na svete dialo? Hnus.

    Ako je tiež možné,aby v Amerike neexistoval zákon,ktorý by zakazoval hanobiť meno mŕtveho,lebo sa už nemôže brániť? Je to hnus!

  2. Je úbohé, že robíte takéto články. Píšete o ňom samé bludy a nedáte mu pokoj. 10 rokov po smrti a vy sa stále obohacujete na jeho sláve, pretože to vám ide. Prečo nenapíšete celú pravdu? Ako daroval 400 miliónov dolárov len na charity, že zachránil mnohým deťom životy a že Wade Robson je obyčajný klamár? Ak by tu neišlo len o prachy, tak by ho Wade udal ešte počas jeho života a nie po jeho smrti. Taktiež prečo bol jeho tanečníkom, pchal sa Michaelovi do riti a svedčil pod prísahou na súde, že sa ho Michael v živote nedotkol a po jeho smrti si s prepáčením serie do huby. Protirečí si. Taktiež mal exekútora na krku tak sa chcel zbavit dlhov tak, že začne klamať. Božie mlyny melú pomaly ale isto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -