Čo všetko zatiaľ LEGO sety odhalili o filme Avengers: Endgame?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Za tie dlhé roky strávené s Marvel Cinematic Universe sme sa naučili, že hračkársky priemysel na čele s Legom niekedy poslúži lepšie, ako samotný trailer. Fotografie a popisy LEGO setov ku filmom totižto unikajú na svetlo sveta ešte dlho pred samotnou premiérou. Inak tomu nebolo ani pri filme Avengers: Infinity War, ohľadom ktorého niekoľko vecí naozaj sedelo.

Dnes sa teda pozrieme na to, čo všetko už LEGO stihlo prezradiť o Avengers: Endgame. Začneme dnešným únikom fotky, na ktorej je postavička Kapitána Ameriku. Potom budeme pokračovať o niečo starším únikom názvov setov, ktoré sú aj ku filmu Spider-Man: Far From Home!

Kapitánov nový oblek

Instagramový používateľ mariopower.backup zavesil na internet fotku LEGO postavičky Kapitána Ameriku s novým oblekom. Presnejšie má na sebe svoju klasickú helmu, v ruke svoj pôvodný štít a na sebe oblečený kostým, ktorý sme videli už niekoľkokrát. Jedná sa totižto o kostým z promo materiálov ku filmu. Mali ho na sebe hračky Thora a Rocketa Raccoona, no nakoniec sme dostali aj promo obrázok s celým tímom v týchto oblekoch. Všetky tieto obrázky nájdete v tomto článku.

Je teda jasné, že Kapitán a všetci ostatní žijúci Avengeri vymenia svoje obleky za tieto so strieborno-čiernou farbou s červenými doplnkami. Otázkou však ostáva, na čo ich budú využívať. Budú hrdinovia obleky používať na cestovanie časom? Alebo im budú slúžiť na cestovanie cez Quantum Realm? Použijú ich v súboji s Thanosom vo Vesmíre?

LEGO Avengers
Zdroj: Instagram.com

Uniknuté názvy setov

Ďalší instagramový používateľ s prezývkou falcon_fan1414 zdieľal hrubý preklad názvov LEGO setov z filmov Avengers: Endgame a Spider-Man Far From Home. Taktiež je spomenutá aj ich cena a počet kúskov v balení.

Captain America: Attack of the Outrider – 20$ a 167 kúskov

Názov prvého setu hovorí sám za seba. Outrideri sú tie šesť-ruké príšery, ktoré Thanos vypustil vo filme Avengers: Infinity War na Wakandu. Vyzerá to teda tak, že si prídu po odvetu a Kapitán Amerika bude ich najväčším problémom.

War Machine Crusher – 35$ a 362 kúskov

Tento názov už naopak nie je tak jasný. Je možné, že James Rhodes a.k.a. War Machine dostane nový, vylepšený oblek? Názov tohto setu totižto doslova hovorí „drvič War Machine„, takže určite dostane nejaké silné zbrane.

Iron Man Armor Room – 60$ a 524 kúskov

Názov tohto setu potvrdzuje teóriu, že Tony Stark opäť vytvorí miestnosť plnú oblekov. Podobnú totižto na konci filmu Iron Man 3 zničil. Je možné, že obnoví svoju Iron Legion, ktorej bude veliť robot podobný Ultronovi?

Avengers Super Quinjet – 80$ a 832 kúskov

Vyzerá to tak, že obľúbené vozidlo Avengerov dostane nejaké vylepšenia. Je možné, že sa v Super Quinjet vydajú do vesmíru za Tony Starkom, poprípade na súboj s Thanosom?

Battle of the Assembled Avengers – 100$ a 699 kúskov

Najväčší set pravdepodobne patrí finálnej bitke, v ktorej sa opäť sformujú aj pôvodní Avengeri. Podobne, ako tomu bolo pri legendárnej scéne z ich prvého filmu. Kto však zakričí „Avengers Assemble“ tentokrát?

Spider-Man: Far From Home

Sety z filmu Spider-Man: Far From Home nesú názvy Molten Man´s Battle, Hydro-Man´s Attack a Starks Plane and Drone Attack. Prvé dva z nich odkazujú na klasických Spideyho nepriateľov, Molten Mana a Hydro Mana, ktorých vo filme určite uvidíme. Tretí set nám zas naznačuje, že aj v tomto filme bude mať prsty Tony Stark, alebo aspoň jeho technológie.

LEGO Avengers
Zdroj: Instagram.com

PS: Počas písania tohto článku sa na Instagrame objavila aj fotka Iron Mana v rovnakom kostýme, ktorý má na sebe Kapitán Amerika.

LEGO Avengers
Zdroj: instagram.com

Tak čo, veríte všetkým týmto únikom? Často krát sú totižto pravdivé, no niekedy dokážu aj poriadne zavádzať!

Zdroj: movieweb.comcosmicbook.news

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -