LEGO Marvel Super Heroes 2 dostali prvý trailer! Vyzerá to ešte viac epicky, než prvý diel

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

LEGO Marvel Super Heroes 2 dostali prvý trailer

LEGO hry neodmysliteľne patria ku filmovému svetu, pretože práve veľa filmových sérii sa ich dočkalo. Zahrať si môžeme hry ako LEGO Harry Potter, Star Wars, Lord of the Rings, Batman alebo Jurský Svet. Možno to tak nevyzerá, ale tieto hry naozaj nie sú len pre deti, zabaví sa pri nich aj dospelý človek milujúci daný film. Práve kvôli množstvu easter eggov z daných sérii sú LEGO hry tak obľúbené. A čo by to bolo za hry, keby sa nepustili aj do Marvel univerza! Dočkali sme sa titulov Lego Marvel Super Heroes a minulý rok Lego Marvel’s Avengers. Teraz nás však čaká „repete“!

Zatiaľ čo sa Marvel’s Avengers zameral na udalosti z prvých a druhých Avengers, Marvel Super Heroes sa zaoberá celým univerzom a všetkými postavami v ňom. A práve v tom je tá sranda! Po štyroch rokoch sa teda konečne dočkáme pokračovania! V prvom traileri na LEGO Marvel Super Heroes 2 môžeme vidieť, že znova pôjde o epickú jazdu. Zahráme si udalosti z filmov ako Guardians of the Galaxy vol. 2, Thor: Ragnarok a pozrieme sa aj na rozšírené Spider-Man univerzum. Veľkým trhákom bude nepochybne Baby Groot, ktorý nás sprevádza celým trailerom. 

Za zmienku stojí aj to, že sme sa dočkali potencionálneho spolieru. Ako nám bolo oznámené, Groot v GotG 1 stále nebol v jeho finálnej forme. Tú by sme mali vidieť až vo filme Avengers: Infinity War. Tu v traileri na Super Heroes 2 môžeme vidieť, že sa z Baby Groota zväčšil až na výšku budovy. Myslíte, že ide o jeho finálnu formu? 

Každopádne, na hru sa naozaj tešíme. Na PC, Xbox One a PlayStation 4 si ju zahráme už 14. novembra 2017. Dátum vydania na Nintendo Switch bude oznámený neskôr. 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -