FilmyTrailery

Druhý Lego Ninjago trailer nám dokazuje, že úspech Lego Batmana a Lego Príbehu nebola náhoda!

Druhý Ninjago trailer nás pripravuje na poriadnu LEGO akciu!

Kto by to len povedal, že ten Lego Príbeh sa nám takto pekne rozrastie. Warner Bros uvidelo šancu a pekne sa jej chopilo. Prvý Lego film im krásne zarobil, no ešte viac im kritici vychválili kvalitu. Lego Príbeh sa s 96% na rottentomatoes stal jedným z najväčších oscarových odpadlíkov (nikto nevie, prečo nedostal nomináciu za naj animovaný film). Tento rok tu máme dva lego filmy, z toho už jeden má krásnych 90% a opäť vynikajúci zárobok.

Reč je samozrejme o filme Lego Batman, ktorý je zatiaľ tohtoročný najlepší animovaný film. Poraziť ho už môže len jeho spojenec, na ktorého trailer sa práve ideme pozrieť. Lego Ninjago bude totižto debutovať na našich plátnach už v Septembri a tak mu Warner Bros ponúklo vlastný panel na Comic-Cone. No a ako je už dobrým zvykom, dostali sme ďalší vtipný a akciou nabitý trailer, ktorý nám opäť dokazuje, že tento filmový vesmír nám toho ešte veľa ponúkne. Presvedčte sa sami:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=F5JV3nVOLMA]

Nominujú teda konečne aspoň jeden z týchto filmov? Dúfame, že áno. No nerozprávajme tu teraz o Oscaroch, na to je ešte čas. O čom bude Ninjago? Vyzerá to tak, že tvorcovia sa snažia ukázať hlavne to, že sa bude biť syn so svojím otcom. O tom bol predsa aj seriál, podľa ktorého je tento film vytvorený. No ako fanúšik daného seriálu, musím povedať, že išli úplne odlišným smerom. Možno vám to bude pripadať smiešne, no seriál Ninjago bol veľmi dramatický, zatiaľ čo tu pôjde len o komédiu. Porovnanie medzi seriálom a filmom si však môžeme taktiež nechať na neskôr. Najprv treba vidieť, ako sa tvorcovia popasujú s týmto filmom. Predsa len, určite si túto sériu nechcú pokaziť tretím dielom. Držíme im palce!

Čo vravíte na druhý trailer? Máte radi prvé dva filmy? Sledovali ste seriál Ninjago? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár