LEGO sety k filmu Avengers: Endgame boli odhalené! Čo nám prezradili o príbehu?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako už určite viete, u nás sa nestratí žiadna novinka ohľadom uniknutých hračiek, promo obrázkov či práve LEGO setov komiksových filmov. Podobne je tomu aj pri očakávanom filme Avengers: Endgame, o ktorom hračky a uniknuté LEGO stavebnice prezradili viac, ako samotné ukážky.

LEGO sety k filmu Avengers: Endgame

No a práve dnes sa pozeráme na čerstvý únik, ktorý pochádza z francúzskej a talianskej divízie Amazonu. Presnejšie sa jedná o oficiálne obrázky všetkých LEGO setov z filmu Endgame. Týmto pádom môžeme potvrdiť, že všetky uniknuté názvy setov boli pravdivé a my sa ne konečne môžeme pozrieť. Je možné, že nám týchto 5 stavebníc niečo prezradilo o príbehu filmu?

Ich oficiálne názvy sú Iron Man Hall of ArmourAvengers Compound Battle, War-Machine Buster, Ultimate Quinjet a Captain America: Outriders Attack. Názvy síce nie sú úplne totožné s tými uniknutými, no príčinou je iba ich nepresný preklad. Poďme sa teda pozrieť na to, čo nám prinášajú.

76123 Captain America: Outriders Attack – 167 kúskov

Názov prvého setu hovorí sám za seba. Outrideri sú tie šesť-ruké príšery, ktoré Thanos vypustil vo filme Avengers: Infinity War na Wakandu. Vyzerá to teda tak, že si prídu po odvetu a Kapitán Amerika bude ich najväčším problémom.

76124 War-Machine Buster – 362 kúskov

Podľa tohto setu to vyzerá tak, že James Rhodes a.k.a. War Machine dostane vlastný oblek na štýl Hulkbustera z filmov Avengers: Age of Ultron a Avengers: Infinity War. V sete sa okrem postavičky War Machine nachádza aj Ant-Man a dvaja Outrideri!

76125 Iron Man Hall of Armour – 524 kúskov

Tento set potvrdzuje fakt, že Tony Stark vo vesmíre s Nebulou určite nezomrie. Podľa všetkého si totižto opäť vytvorí miestnosť plnú oblekov. Pokiaľ si dobre pamätáte, podobnú zničil na konci filmu Iron Man 3. Je možné, že obnoví aj svoju armádu Iron Legion?

76131 Avengers Compound Battle – 699 kúskov

Tento set obsahuje figúrky Thanosa, Hulka, Ant-Mana, Nebuly, Iron Mana, Captain Marvel a Outriderov! Tešiť sa tak určite môžeme na obrovský súboj, v ktorom sa ukážu všetky tieto postavy.

76126 Ultimate Quinjet – 838 kúskov

Najväčší set prináša vylepšenú verziu obľúbeného vozidla Avengerov. Set s názvom Ultimate Quinjet obsahuje postavy Thor, Rocket Raccoon, Black Widow a Hawkeye! Najväčším prekvapením je ale výskyt postavičiek Chitauri, teda mimozemšťanov, ktorých sme videli napríklad v prvom Avengers filme. Potvrdzuje ich návrat cestovanie v čase?

Nové rozdelenie tímov na lokácie, War Machine Buster a Tonyho ďalšia miestnosť plná oblekov. To všetko nám prezradili nové LEGO sety! Veríte, že sa tieto veci ukážu aj v samotnom filme? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: geekculture.cowegotthiscovered.combrickset.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -