Chcete si zahrať hru LEGO The Lord of the Rings ZADARMO? Teraz máte jedinečnú príležitosť!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

LEGO The Lord of the Rings ZADARMO

Je to presne tak, ako to bolo uvedené v nadpise! Nejedná sa o žiaden podfuk, naozaj si každý z vás bude môcť už o pár sekúnd stiahnuť dnes už túto klasickú LEGO videohru. Teda, ak to stihnete do limitovaného času. Za takýto pekný darček môžete poďakovať spoločnosti Humble Bundle, ktorá na oplátku chce len to, aby ste začali odoberať ich newsletter. Hra bude samozrejme vaša už navždy. Keďže teda ide o časovo limitovanú akciu, nebudem vás viac zdržovať.

Hru môžete získať na tomto odkaze.

LEGO The Lord of the Rings je dnes už takou menšou klasikou v sérii LEGO hier od vydavateľa Traveller’s Tales. Ide o odľahčenú adaptáciu epických filmov Petra Jacksona, ktorá je ozvláštnená jedinečným humorom. V hre si zahráte kompletne celý príbeh Pána Prsteňov, teda všetkých troch filmových častí. Hra však ponúka aj veľký otvorený svet celej Stredozeme, takže si ju užije nepochybne každý fanúšik Tolkienovho sveta.

LEGO The Lord of the Rings
Zdroj: bagogames.com

Podarilo sa vám získať hru LEGO The Lord of the Rings zadarmo? Vlastnili ste ju už predtým? Ako by ste hru ohodnotili? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: humblebundle.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -