Lenovo rozširuje exkluzívne partnerstvo na PC a monitory Legion s globálnou sériou Apex Legends

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spoločnosť Lenovo™, Electronic Arts Inc. (EA) a Respawn Entertainment oznámili, že spoločnosť Lenovo Legion bude pokračovať v transformačných zážitkoch, ktoré poskytuje súťažiacim v Apex Legends Global Series a oficiálne partnerstvo v oblasti herného vybavenia posúvajú na ďalšiu úroveň.

Apex Legends Global Series

Spoločnosť Lenovo ako svetový líder v segmente počítačov sa zaväzuje poskytovať vysokovýkonné vybavenie pre špičkové súťažné herné zážitky. Lenovo poskytne viac ako 400 vysokovýkonných počítačov a herných monitorov Lenovo Legion pre všetky hlavné podujatia Apex Legends Global Series Majors – čo umožní tým najlepším na svete hrať na niektorých z najlepších herných zariadení.

Apex Legends Global Series
Partnerstvo Lenovo Legion s Apex Legends Global Series dostane v druhom ročníku nový vzhľad… zostaňte naladení!; Zdroj: news.lenovo.com

„Popularita elektronických športov raketovo narastá, odvetvie sa snaží byť stále inkluzívnejšie s väčším počtom hráčov vytvárajúcich tímy – čím sa jeho celosvetová fanúšikovská základňa rozrástla už na viac ako 474 miliónov nadšených divákov. Všetky oči sa upierajú na toto súperivé odvetvie a dnes je to kultúrny fenomén bez hraníc, s ktorým treba počítať,“ uviedla Emily Ketchen, CMO a viceprezidentka skupiny Intelligent Devices Group, Lenovo. „Budúcnosť globálneho e-športu spočíva v stále sofistikovanejších herných zariadeniach, ktoré prinášajú zážitky, čo vás pohltia, ako je to u našej prémiovej rady Lenovo Legion, ktorá môže úspešne zrýchliť vybrúsené schopnosti hráča a pomôcť mu vyhrať. Preto sme nadšení, že naše počítače a monitory sú oficiálnymi zariadeniami globálnej série Apex Legends.”

Okrem zvýšenia povedomia o značke je výhodou tohto partnerstva aj možnosť zozbierať používateľské postrehy od elitných hráčov, keď sú zariadenia Lenovo Legion pod tlakom. Tieto vstupy budú skombinované s údajmi a výskumom získaným z radov influencerov a hernej komunity Lenovo Legion a budú zaslané inžinierom, dizajnérom a tímom pre používateľskú skúsenosť spoločnosti Lenovo s cieľom priniesť pokročilejšie a výkonnejšie zariadenia budúcej generácie.

Lenovo Legion T730
Lenovo Legion T730; Zdroj: news.lenovo.com

Lenovo Legion T730 a Lenovo Legion Y25g-30

Lenovo Legion T730 v prevedení Tower, navrhnutý tak, aby pomáhal eliminovať teplo, slúži ako ohromujúci zdroj výkonu s pretaktovanými procesormi Intel® Core™ i7 a super výkonnými grafickými procesormi NVIDIA® GeForce RTX™ 2070, ktoré sú optimálne chladené prostredníctvom Lenovo Coldfront 2.0 s Liquid Cooling. Herný monitor Lenovo Legion Y25g-30 IPS v spojení s externým displejom poháňaným najrýchlejšou obnovovacou frekvenciou vo svete e-športov pre 360 ​​Hz hranie poskytuje takmer okamžité reakcie v zápale boja. Vďaka technológiám NVIDIA G-SYNC® a NVIDIA Reflex je monitor navrhnutý tak, aby pomáhal predchádzať trhaniu obrazovky a rozmazaniu pohybu, a taktiež prinášal ostré zábery a detaily počas súťažného hrania, keď o víťazstve a prehre rozhodujú milisekundy.

Lenovo Legion Y25g-30
Hráči budú pri tejto príležitosti súťažiť na monitoroch Lenovo Legion Y25g-30; Zdroj: news.lenovo.com

Nabitá súťažná sezóna sa začala online eventom prvým kolom rozohrávok Split One Pro League 16. októbra 2021, a pokračuje až do finálnej série šampionátu, ktorá sa odohrá naživo v júli 2022. Očakáva sa, že partnerstvo potrvá do konca júla 2022.

Ďalšie informácie a aktualizácie nájdete na Twitch™ kanáloch @PlayApexEsports rovnako aj na @LenovoLegion. Oba kanály pravidelne streamujú rôzny obsah, od turnajov prvého stupňa až po hry influencerov a komunitné výzvy. Lenovo Legion a Apex Legends nájdete okrem Twitchu aj na Twitteri, Facebooku, Instagrame a YouTube. Vyskúšajte si battle royale doma na svojom počítači Lenovo Legion, stiahnite si Apex Legends z cloudovej služby ako Origin™.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -