Lenovo Legion prichádza s hernými delami poháňanými najnovšími NVIDIA GeForce RTX

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Užite si hranie hier na maximum vďaka novej generácii herných notebookov a ich špičkovému príslušenstvu.

Svet počítačových hier vám umožní cestovať do paralelného vesmíru bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie svojho domova. Obľuba videohier ako spôsobu sociálnej interakcie, pri ktorej nemusíte nikoho fyzicky stretnúť, sa vzhľadom na súčasnú situáciu znateľne zvyšuje.1 Lenovo™ preto predstavuje na veľtrhu CES® štýlové a vysoko výkonné notebooky Lenovo Legion™ a príslušenstvo plné herných funkcií a chladiacich prvkov.

Spoločnosť Lenovo dnes odhalila verejnosti svoju novú zostavu pripravenú do boja. Tá využíva umelú inteligenciu (AI), ktorá automaticky umožňuje neobmedzené hranie. Bez ohľadu na to, kde na svojej hernej ceste práve ste, určite si zamilujete mimoriadny výkon a minimalistický štýl nového notebooku Lenovo Legion 7 s pohlcujúcim 16-palcovými displejom, 16-palcový Lenovo Legion 5 Pro, 15-palcový Lenovo Legion Slim 7 a Lenovo Legion 5 dostupný v dvoch rôznych veľkostiach.

V roku 2021 prináša Lenovo Legion ešte divokejší herný výkon vďaka inováciám v hardvére a softvére. Nové notebooky Lenovo Legion sú odborne skonštruované pomocou inteligentných chladiacich prvkov Lenovo Legion Coldfront 3.0 pre zvýšené prúdenie vzduchu až o 18 % oproti predchádzajúcej generácii tak, aby zvládli lepšie vysporiadanie sa s teplom a hlukom generovaným výpočtovou silou. Nižšie teploty systému zohľadňujú optimalizovaný výkon a celodennú mobilitu s dlhou výdržou baterie.2 Na procesoroch, grafických kartách, zadných a bočných tepelných vetracích otvoroch, rovnako ako na SSD a opierke zápästia je umiestnený dostatok senzorov pre presné a neustále zaznamenávanie a vyhodnocovanie informácií o teplote. Vďaka tomu je možné včas predpovedať tepelnú krivku vášho zariadenia tak, aby ste si mohli užívať nekonečné hodiny hrania bez toho, aby systém musel kvôli prehrievaniu náhle redukovať výkon. Aby chladenie fungovalo ešte lepšie, rozšírili sme medený systém odvádzania tepla až o 82 % oproti predchádzajúcej generácii. Zároveň sme vytvorili veľké vetracie otvory v spodnom kryte notebooku i pod klávesnicou, aby sme udržali zariadenie chladnejšie.

Aby spoločnosť Lenovo ponúkla najväčšiu možnú kvalitu s vysokým rozlíšením obrazu, hladkú odozvu a verný panel farieb zodpovedajúci predstavám hráčov, uvádza na trh Lenovo Legion 7 a Lenovo Legion 5 Pro – svetovo prvé 16-palcové herné notebooky s QHD rozlíšením a frekvenciou 165 Hz.3 Tieto špičkové zariadenia sa tiež pýšia špeciálnou hernou klávesnicou Lenovo Legion TrueStrike s voliteľným RGB podsvietením.

Lenovo Legion
Zdroj: Lenovo

Aké ďalšie novinky prináša Lenovo Legion?

Aby bolo možné udržať krok s rýchlo sa zvyšujúcimi nárokmi najlepších hier na trhu, sú potrebné špeciálne herné funkcie a špičkové programové vybavenie. Pomocou nového softvéru, ktorý je založený na umelej inteligencii (AI) a je súčasťou funkcie Legion Edge v rámci Lenovo Vantage, môžu teraz hráči so zariadeniami Lenovo Legion využiť výrazne vyššiu snímkovú frekvenciu a obmedziť tak oneskorenie v hre vďaka novej podpore pretaktovania jedným kliknutím pri procesoroch aj grafických kartách.4 Súčasťou funkcie Lenovo Q-Control, pre ktorej aktiváciu stačí stlačiť Fn+Q, je nové nastavenie inteligentného režimu automatickej optimalizácie. Ide o jeden zo spôsobov, akým tento softvérový nástroj pomáha vyladiť váš herný výkon. So zapnutým inteligentným režimom vstupuje do hry sila umelej inteligencie, ktorá automaticky detekuje spustené hry a porovnáva ich so sériou 16 špičkových predinštalovaných herných titulov.5 Potom aktivuje ideálne nastavenie potrebné na zabezpečenie najvyššej možnej snímkovej frekvencie pre danú konkrétnu hru bez toho, aby to ohrozilo váš výpočtový a/alebo grafický zážitok. Pri akékoľvek hre mimo tejto špeciálnej skupiny špičkových titulov sa spustí režim automatickej optimalizácie, ktorý nakonfiguruje najvyváženejšie nastavenie výkonu počítača.

Lenovo Legion AI Engine je inteligentná kombinácia najlepšieho softvéru, hardvéru, firmvéru a podpory ovládačov vo svojej triede. Všetky spoločne pomáhajú rozšíriť výkon vášho počítača prostredníctvom zdieľania maximálneho tepelného zaťaženia (Thermal Design Power) medzi procesor a grafiku pre lepšiu správu akýchkoľvek náročných požiadaviek na hranie. Hneď ako vás napríklad pohltí hra na hrdinov, ktorá je náročná na grafický výkon, je potrebné, aby grafická karta udržala krok s vysokou snímkovou frekvenciou potrebnou na to, aby ste si tento zážitok mohli užitý na maximum. Všetky schopnosti, ktoré sú súčasťou Lenovo Legion AI Engine v takom prípade spúšťajú interné systémové akcie a softvérové funkcie nevyhnutné pre smerovanie nevyužitej energie od procesora ku grafickej karte alebo naopak v závislosti na tom, kde je najviac potrebná.

Keď skombinujete novú technológiu umelej inteligencie od Lenovo s inteligentnejším a pokročilým RTX Tensor Cores 3.0 od NVIDIA®, získate výnimočný výkon. Posuňte realistický obraz do nových výšin s ohromujúcimi grafickými efektmi vďaka funkcii Ray Tracing 2.0 s grafikou NVIDIA GeForce RTX™ novej generácie (dostupné už čoskoro). YouTuberov a priaznivcov streamovania potešia vysielacie schopnosti, vďaka ktorým sa vás notebook Lenovo Legion premení vo virtuálne domáce štúdio. NVIDIA využíva hlasové a obrazové efekty podporené umelou inteligenciou, vďaka ktorým môžete byť okamžite v živom zábere. Potrebujete utlmiť okolitý hluk mikrofónu alebo nahradiť pozadia webovej kamery hernými zábery? Môžete urobiť to a ešte oveľa viac. Technológia upscalingu obrazu NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) využíva umelú inteligenciu, ktorá pomáha grafickej karte vykresliť opakované scény vo filmovej kvalite bez preťaženia systému.

Nové notebooky Lenovo Legion roku 2021 patria medzi prvé notebooky vybavené mobilnými procesormi AMD Ryzen™ novej generácie (dostupné už čoskoro) pre zaistenie mimoriadneho výkonu. Reproduktory Lenovo Legion’s Harman® sú teraz navyše optimalizované pomocou systému Nahimic® Audio by SteelSeries. Pripravte sa na hru v prostredí pútavého priestorového zvuku 7.1 v kombinácii s headsetom alebo externými reproduktormi a upgradujte svoj predchádzajúci systém 5.1. Systém Nahimic Audio, ktorý je navrhnutý pre náročných hráčov poskytuje špičkové funkcie, ako je nočný režim s inteligentným znížením hlasitosti pre úpravu úrovní zvuku v rôznych nastaveniach a Sound Tracker7, ktorý vizuálne naznačuje smer zvuku v hre. Funkcia Sound Sharing navyše umožňuje prehrávanie zvuku z jedného počítača súčasne v dvoch rôznych headsetoch.

Zvýšte výkon vášho počítačového ekosystému

Služba Lenovo Vantage tiež prináša vo svojej najnovšej aktualizácii dodatočnú rýchlosť pre užívateľov notebookov Lenovo Legion, ktorí tak môžu okamžite optimalizovať svoje nastavenia, prispôsobiť zariadenia svojim potrebám a zase sa vrátiť k hre. Vďaka novému progresívnemu ukladaniu do medzipamäte webových aplikácií sa Lenovo Vantage načíta v priebehu niekoľkých sekúnd bez ohľadu na to, kde na svete sa práve nachádzate.8 Na všetkých zariadeniach Lenovo Legion je k dispozícii aj nedávno spustená služba Vantage Smart Performance Services. Táto nová auto-diagnostická služba spoločnosti Lenovo dokáže zredukovať prestoje počítača skenovaním, detekciou a odstraňovaním spywaru, malwaru a adwaru, rovnako ako zvládne opraviť problémy so sieťou a prístupom a automaticky nastaviť počítač, čo vedie k stabilnejšiemu a spoľahlivejšiemu pripojeniu k internetu a všeobecne rýchlejším počítačovým procesem.9

Výkon na maximum s Lenovo Legion 7

Hráči postupom času dosahujú stále vyššie úrovne, chcú si vychutnať prémiový zážitok z hrania hier, a pritom sa pýšiť moderným dizajnom svojho zariadenia. Lenovo je tu preto, aby vám toto všetko poskytlo. Zoznámte sa s novou vlajkovou loďou –16-palcovým notebookom Lenovo Legion so 100% farebným gamutom sRGB a novým pomerom strán 16:10, vďaka čomu je k dispozícii o 11 % viac priestoru pre obrazovku, takže získate väčšie zorné pole a už nezmeškáte ani jeden výstrel.

Nový 16-palcový notebook Lenovo Legion 7
Nový 16-palcový notebook Lenovo Legion 7; Zdroj: Lenovo

Aby sme dosiahli náš nový tenký dizajn, a pritom bolo možné zachovať veľkosť šasi notebooku rovnakú ako pri predchádzajúcej generácii, objavili naši dizajnéri pri Lenovo Legion 7 šikovné riešenie v podobe využitia priestoru pod kĺbmi displeja. Tým vznikla cesta pre novú generáciu hernej zobrazovacej technológie nového 16-palcového QHD displeja (2560 x 1600). To predstavuje v porovnaní s predchádzajúcou generáciou 15-palcových Full HD displejov milióny pixelov navyše, a teda skutočne výrazný posun vpred. Vďaka ultra vysokej hustote pixelov a 90-percentnému pomeru obrazovky k telu notebooku ponúka tento IPS displej certifikáciu VESA® DisplayHDR™ 400, jas až 500 nitov a obnovovaciu frekvenciu 165 Hz, aby hranie išlo ako po masle. Notebook Lenovo Legion 7 tiež podporuje Dolby Vision®, ktorý oživí vašu obľúbenú zábavu pomocou ohromujúcej kvality obrazu. V kombinácii s NVIDIA® G-SYNC™ bude výsledný obraz vyzerať veľkolepo. Technológia Eye Care navyše redukuje modré svetlo a blikanie, čo pomáha znižovať námahu vašich očí počas dlhých bitiek. Notebook Lenovo Legion 7 má ako prvý certifikáciu pre High Gaming Performance Display s nízkou hladinou modrého svetla od TÜV Rheinland.10

Nový 16-palcový notebook Lenovo Legion 7
Zdroj: Lenovo

Notebook Lenovo Legion 7 je ponúkaný vo farbe Storm Grey s extrémne tenkým rámčekom okolo displeja. Za povšimnutie tiež stojí tlačidlo E-Shutter pre zapnutie webkamery, ktoré je umiestnené na teraz oveľa tenšej strane notebooku. Využite softvér Corsair® iCUE a dajte svojmu notebooku osobnejší nádych prispôsobením RGB osvetlenia vo rozličných zónach, ako napríklad v mieste zaobleného loga na veku, okolo rámčeka, v okolí vývodov vzduchu alebo dokonca aj pri jednotlivých tlačidlách. Užite si tiež väčší sklenený touchpad, ktorý podporuje gestá ako je poklepanie. Nečakané úpravy Lenovo Legion 7 prekvapia aj tých, ktorí svoje stroje radi rozoberajú. Notebook je vybavený novými koherentnými „black-out“ komponentami a štítkom so špeciálnou správou a QR kódom, vďaka ktorému je možné ľahko a rýchlo dohľadať informácie o hardvéri a možnostiach služieb.

Lenovo Legion 5 Pro
Zdroj: Lenovo

Spárovaný s prvkami strojového učenia prostredníctvom systému Lenovo Legion AI Engine a poháňaný najnovšími mobilnými procesormi AMD Ryzen (dostupné už čoskoro) ponúka tento notebook vynikajúci výkon a dostatočnú výdrž batérie s kapacitou 80 Wh a technológiou Rapid Charge Boost.11 K dispozícii je toho ale ešte oveľa viac:

 • NVIDIA GeForce RTX novej generácie (dostupné už čoskoro) pre maximálnu snímkovú frekvenciu.
 • Voliteľný modul Wi-Fi 6 Killer™ AX1650 pre lepšiu konektivitu pri hraní hier.12
 • Chladenie Coldfront 3.0 na Lenovo Legion 7 je vybavené prvotriednou technológiou odparovacej komory (Vapor Chamber), ktorá je o 63 % väčšia ako pri predchádzajúcej generácii a využíva vysoko tepelnú vodivú zložku tekutého kovu.13
 • Integrovaná HD webová kamera (720p) s elektronickou uzávierkou.

Mimoriadna konkurencia v podobe Lenovo Legion Slim 7

S odkazom na novú definíciu herných zážitkov a známosť predchádzajúcej generácie ako najľahšieho RTX herného notebooku s 15,6-palcovým displejom na svete14, má nový Lenovo Legion Slim 7 ambície prekonať sám seba a stať sa najtenším a najľahším herným notebookom v histórii produktov Lenovo Legion.

Nový Lenovo Legion Slim 7 vo farbe Shadow Black
Zdroj: Lenovo

Užite si neskoré nočné dobrodružstvo na tejto hernej mašine vďaka najnovšej grafike NVIDIA GeForce RTX (dostupné už čoskoro), ktorá prináša funkciu Ray Tracing a Tensor Cores ako mimoriadny pokrok vo funkciách AI a grafického výkonu. Notebook pritom zostáva produktívny po celý deň s Windows 10, a to aj pri práci alebo pri vzdelávaní z domu. S novou generáciou procesorov AMD Ryzen (dostupné už čoskoro) si budete môcť užívať neuveriteľné herné vizuály na 15,6-palcovom 4K (3840 x 2160) IPS displeji s ohromujúcou svietivosťou 600 nitov, obnovovacou frekvenciou 60 Hz a 100 % Adobe RGB. Zvoliť môžete tiež rýchlejší Full HD (1920 x 1080) IPS displej s obnovovacou frekvenciou až 165 Hz a 100 % gamutom sRGB. Oba displeje podporujú Dolby Vision.

Nový Lenovo Legion Slim 7 vo farbe Shadow Black
Nový Lenovo Legion Slim 7 vo farbe Shadow Black; Zdroj: Lenovo

Tenký a ľahký kovový notebook Lenovo Legion Slim 7 je navrhnutý pre tých, ktorí milujú hranie hier, nech sú kdekoľvek. Je vyrobený zo zmesi horčíka a hliníka pre extrémnu ľahkosť bez kompromisov v odolnosti. Pri hmotnosti len 1,9 kg a s jednodielnym skleneným trackpadom je notebook tiež extrémne tenký a pýši sa úzkym rámikom aj novým elegantným dizajnom krytu. Lenovo Legion Slim 7, ktorý je na vybraných trhoch15 dostupný s logom vyrytým laserom a vo farbách Shadow Black alebo Storm Grey, ponúka dostatočnú kapacitu batérie 71 Wh a podporu funkcie Rapid Charge Express.16

Medzi jeho ďalšie funkcie patrí:

 • Biele podsvietenie klávesnice alebo voliteľný Corsair iCUE RGB.
 • Zvýšené zabezpečenie čítačky odtlačkov prstov v tlačidle pre zapnutie.
 • Hore umiestnená kamera (720p) s posuvnou závierkou pre maximálne súkromie.
 • Voliteľný modul Wi-Fi 6 Killer AX165012.
 • Coldfront 3.0 je vybavený pokročilou technológiou chladenia (liquid metal).

Lenovo Legion 5 Pro – dostaňte sa o úroveň vyššie s poriadnou dávkou výkonu

Užívate si radi slávu vydobytú na e-sportovom šampionáte? V tom prípade je tento notebook pre vás ako stvorený. Ak chcete získať konkurenčnú výhodu, siahnite po novom Lenovo Legion 5 Pro s masívnejším prívodom vzduchu a systémom štyroch ventilátorov. Lenovo Legion 5 Pro, ktorý je vybavený najnovšími procesormi AMD Ryzen a grafikou NVIDIA GeForce RTX novej generácie (k dispozícii už čoskoro) pre neobmedzené hranie, sa teší maximálnemu výkonu vďaka podpore Dual Burn, ktorá spoločne posúva procesory a grafiku k lepšej snímkovej frekvencii.

Lenovo Legion 5 Pro
Zdroj: Lenovo

Táto herná jednotka kombinuje superrýchlu obnovovaciu frekvenciu 165 Hz s dobou odozvy len 3 ms na 16-palcovom QHD (2560 x 1600) IPS displeji sa 100 % pokrytím sRGB, ktorý je vďaka tomu v porovnaní s predchádzajúcou generáciou vyšší a tiež jasnejší s jasom až 500 nitov. Klávesnica Lenovo Legion TrueStrike a herné schopnosti umelej inteligencie sú ďalšími užitočnými prvkami, ktoré vám pomôžu presadiť sa.

Nový 16-palcový Lenovo Legion 5 Pro vo farbe Stingray White
Nový 16-palcový Lenovo Legion 5 Pro vo farbe Stingray White; Zdroj: Lenovo

Lenovo Legion 5 Pro sa dočkal premeny s novým ikonickým dizajnom krytu a vycibreným šasi v odtieňoch Storm Grey alebo Stingray White15 s voliteľným podsvietením. Navyše s ním získate:

 • Zosilnené zadné odvetrávanie pre dlhé hranie bez „sekanie“.
 • Plochejší a odolnejší systém závesu s malou 3,2 mm medzerou.
 • Väčšia touchpad pre lepší rozsah gest.

  Lenovo Legion 5 Pro
  Zdroj: Lenovo

Medzi ďalšie funkcie nového Lenovo Legion 5 Pro patria:

 • Štvorstranné úzke ohraničenie displeja – 90 % pomer strán k obrazovke pri pomere strán 16:10.
 • Nová kamera umiestnená na vrchnej strane pre živé prenosy.
 • Podporuje Dolby Vision a NVIDIA G-SYNC.

Lenovo Legion 5 – bez starosti zvládne urobiť viac

Od strategických hier až po kráľovské bitky – v hernom svete si každý nájde niečo svoje. To isté platí aj pre vysoko výkonné herné notebooky. Nový Lenovo Legion 5 je elegán s čistými líniami, minimalistickým šasi a Windows 10. Zároveň je na výber v dvoch veľkostiach – 15 palcov a 17 palcov.

Nový 15palcový Lenovo Legion 5 vo farbe Phantom Blue
Nový 15palcový Lenovo Legion 5 vo farbe Phantom Blue; Zdroj: Lenovo

17,3-palcový Lenovo Legion 5, ktorý je k dispozícii vo farbe Phantom Blue s bielym podsvietením, poskytuje rýchlosť pre hi-fi hranie s Full HD (1920 x 1080) IPS displejom a spoľahlivú obnovovaciu frekvenciu 144 Hz. Prebuďte v sebe svoj zmysel pre dobrodružstvo s neuveriteľne rýchlou obnovovacou frekvenciou 165 Hz a 100-percentnou čistotou farieb sRGB na 15,6-palcovom Full HD (1920 x 1080) IPS displeji. 15-palcový notebook váži len 2,4 kg a je ponúkaný vo farbe Phantom Blue s voliteľnými štvorzónovými svetelnými efektmi RGB alebo v novom odtieni Stingray White15 s modrým podsvietením.

Nový 17-palcový Lenovo Legion 5
Nový 17-palcový Lenovo Legion 5; Zdroj: Lenovo

Je skonštruovaný za použitia všetkého, čo potrebujete k tomu, aby ste mohli súťažiť na rovnakej úrovni s profesionálmi. Ide napríklad o najnovší herný hardware a vysoko účinný medený systém odvodu tepla Coldfront 3.0. Nový Lenovo Legion 5 vám pomôže získať body na bojisku vďaka presnosti funkcie Lenovo Legion TrueStrike a Lenovo Q-Control poháňaných vylepšenými technológiami umelej inteligencie (AI). Obe veľkosti displeja (15 i 17 palcov) v kombinácii s mobilnými procesormi AMD Ryzen novej generácie a grafickými procesormi NVIDIA RTX vám udržia adrenalín pri hraní poriadne vysoko (k dispozícii už čoskoro).

Viac informácií nájdete na stránkach Lenovo CES.

Ceny a dostupnosť v USA:18

 • Notebook Lenovo Legion 5 v 15palcovém nebo 17palcovém provedení bude v prodeji za cenu od 26 999 Kč a očekává se, že bude dostupný na začátku dubna 2021.18
 • Cena notebooku Lenovo Legion 7 bude začínať na 1710 € vrátane DPH a očakáva sa, že bude dostupný na začiatku júna 2021.18
 • Očakáva sa, že notebook Lenovo Legion Slim 7 bude dostupný na začiatku júna 2021, cena zatiaľ nebola stanovená.18
 • Cena notebooku Lenovo Legion 5 Pro (predtým známy pod názvom Lenovo Legion 5P) bude začínať na 1140 € vrátane DPH a očakáva sa, že bude k dispozícii od apríla 2021.18
 • Notebook Lenovo Legion 5 v 15-palcovom alebo 17-palcovom prevedení bude v predaji za cenu od 1026 € vrátane DPH a očakáva sa, že bude dostupný na začiatku apríla 2021.18

1 Deloitte Insights, 2020, „Digital Media Trends,“ https://www2.deloitte.com/us/en/insights/industry/technology/video-game-industry-trends.html

2 Všetky údaje o životnosti batérie sú približné a vychádzajú z výsledkov testu životnosti batérie MobileMark 2018 v 1.0.2.46. Skutočná výdrž batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov ako je konfigurácia a použitie produktu, využitie softvéru, bezdrôtové funkcie, nastavenie správy napájania a jas obrazovky. Maximálna kapacita batérie sa v priebehu času a používaním znižuje.

3 Na základe prieskumu vykonaného spoločnosťou Lenovo (25. novembra 2020) pri spotrebiteľských notebookoch predávaných významnými výrobcami počítačov, ktorí ročne zákazníkom po celom svete dodajú viac ako jeden milión kusov.

4 K dispozícii pri všetkých nových modeloch Lenovo Legion 2020 a 2021 s procesormi Intel a AMD a externých eGPUs na počítačoch radu Lenovo Legion 7, počnúc 25. januárom 2021.

5 Medzi hry podporované režimom automatickej detekcie patrí Apex Legends, League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Cyberpunk 2077, Far Cry: New Dawn, Shadow of the Tomb Raider, Call of Duty: Modern Warfare, Red Dead Redemption 2, Fortnite, Assassins Creed Odyssey, Overwatch, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Grand Theft Auto V, Dota 2, F1 2020, Playerunknown’s Battlegrounds.

6 Pri Inteligentnom režime je celkové maximálne tepelné zaťaženie (TDP – Thermal Design Power) zdieľané medzi procesorom a grafickou kartou až 170 W.

7 Sound Tracker nie je v súčasnej dobe ponúkaný na novom Lenovo Legion Slim 7.

8 Skutočná doba načítania sa môže líšiť v závislosti od regiónu, pri rôznych konfiguráciách a dostupnom internetovom pripojení.

9 Služba Smart Performance Services je k dispozícii prostredníctvom Lenovo Vantage na vybraných trhoch po celom svete, pridanie ďalších trhov sa plánuje počas roka 2021. Ceny a podmienky predplatného sa môžu líšiť podľa trhu, očakáva sa, že začnú na úrovni $ 29.99 za 1 rok, $ 49.99 za 2 roky, $ 59.99 za 3 roky a $ 69.99 za 4 roky. Služba Lenovo Vantage je prístupná na spotrebiteľských počítačoch a zadarmo v Microsoft Store. Služba Vantage Smart Performance Services je k dispozícii na zariadeniach Legion a možno ju stiahnuť z obchodu Microsoft Store.

10 Certifikačná značka TÜV Rheinland znamená, že výrobok bol skontrolovaný podľa prísnych bezpečnostných požiadaviek akreditovanou treťou stranou a je podporovaný pravidelnými továrenskými kontrolami.

11 Pri technológii Rapid Charge Express nabíjajte 15 minút v pohotovostnom režime alebo pri vypnutom zariadení, čím získate až dve hodiny výdrže batérie pre nepretržité prehrávanie 1080p videa v najnovšej aktualizácii systému Windows 10 (s jasom 150 nitov na FHD displeji pri predvolenej úrovni hlasitosti). Skutočná výdrž batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov, ako je konfigurácia a spôsob použitia výrobku, používanie softvéru, bezdrôtové funkcie, nastavenie správy napájania a jas obrazovky. Maximálna kapacita batérie sa znižuje v priebehu času a používaním. Vyžaduje adaptér, ktorý je súčasťou produktu.

12 Vyžaduje samostatne zakúpený Wi-Fi router a dátový plán, ktorý sa môže líšiť v závislosti na lokalite. Platia ďalšie podmienky a/alebo poplatky. Rýchlosť Wi-Fi 6 je zvyčajne až 9,6 Gb/s v porovnaní s Wi-Fi 5 s až 3.5 Gb/s. Rýchlosť pripojenia sa bude líšiť v závislosti od polohy, prostredia, stavu siete a ďalších faktorov. Bežne dostupná kapacita je menšia a líšia sa v dôsledku mnohých faktorov vrátane formátovania, členenie na oddiely, operačného systému atď., ktoré využívajú časť tejto kapacity. Dostupná kapacita sa môže aktualizácií softvéru zmeniť.

13 Riešenie s odparovacou komorou a kovovými tekutými chladiacimi prvkami dostupné pri vybraných prémiových produktoch na vybraných trhoch.

14 Na základe prieskumu vykonaného spoločnosťou Lenovo (10. augusta 2020) pri spotrebiteľských notebookoch s dedikovaným herným procesorom a grafikou predávaných významnými výrobcami počítačov, ktorí ročne po celom svete dodajú zákazníkom viac ako jeden milión kusov.

15 Výber farieb sa môže líšiť v závislosti na lokalite a dostupnosti.

16 Pri technológii Rapid Charge Express nabíjajte 15 minút v pohotovostnom režime alebo pri vypnutom zariadení, čím získate až tri hodiny výdrže batérie pre nepretržité prehrávanie 1080p videa v najnovšej aktualizácii systému Windows 10 (s jasom 150 nitov na FHD displeji pri predvolenej úrovni hlasitosti). Skutočná výdrž batérie sa bude líšiť a závisí od mnohých faktorov, ako je konfigurácia a spôsob použitia výrobku, používanie softvéru, bezdrôtové funkcie, nastavenie správy napájania a jas obrazovky. Maximálna kapacita batérie sa znižuje v priebehu času a používaním. Vyžaduje 95W adaptér, ktorý je súčasťou produktu.

17 Interný porovnávací test doby odozvy spoločnosti Lenovo je založený na použití technológie Overdrive (OD).

18 Ceny nemusia zahŕňať daň, nezahŕňajú náklady na dopravu a môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia; platia ďalšie pravidlá a podmienky. Ceny predajcov sa môžu líšiť. Dáta o dostupnosti a farebnom prevedení sa môžu líšiť v závislosti na lokalite a produkty môžu byť dostupné len na vybraných trhoch. Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Spoločnosť Lenovo si vyhradzuje právo kedykoľvek bez upozornenia zmeniť ponuku, funkcie a špecifikácie produktov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -